Seriály a filmy

4. listopadu 2015 01:05

Iva Kropáčková

Neocenitelné! Tady získáte běžné právní dokumenty i bez advokáta

Právní dokumenty online bez nutnosti navštěvovat právníky. To nabízí jedinečná internetová aplikace GeneratorSmluv.cz, kterou najdete i na Prima Rádci.

Návštěvníci Prima Rádce tak mají jedinečnou možnost získat velmi jednoduchou cestou smlouvu či právní dokumenty k řešení běžných životních situací. Databáze nabízí nepřeberné množství právních dokumentů, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů: Od darovací či kupní smlouvy přes návrh na rozvod až po exekuční návrh. Největší zájem je o smlouvu o nájmu bytu a dokumenty související s rozvodovým řízením. Ceny za jednotlivé smlouvy se pohybují od 50 do 300 korun, některé jsou k dispozici zdarma. V současné době navíc probíhá akce VOLNÉHO KREDITU pro návštěvníky Prima Rádce. Využijte šanci získat kredit 200 korun na vygenerování jakýchkoliv právních dokumentů. Kredit získáte po registraci zde.

Úspora času, i za akvokáty

GeneratorSmluv.cz přináší řešení pro lidi a firmy, které nechtějí platit za právníky tisíce korun, ale přitom chtějí mít právní dokumenty ve vysoké kvalitě a hotové během několika minut, tedy bez čekání. Pro které oblasti máte možnost vygenerovat právní dokumenty?

 • Věci a nemovitosti (Smlouva o koupi nemovitosti, Nájemní smlouva, Darovací smlouva, ...)
 • Zaměstnání (Pracovní smlouva, Výpověď podávaná zaměstnancem, Dohoda o pracovní činnosti, ...)
 • Trestní právo (Návrh na schválení narovnání, ...)
 • Exekuce a insolvence (Návrh na zastavení exekuce, ...)
 • Soud (Návrh na rozvod – nesporný, ...)
 • Rodina a dědictví (Dohoda o vypořádání společného jmění manželů, ...)
 • Úřad (Plná moc podle správního řádu, ...)
 • Úvěry a pohledávky (Směnka vlastní, Smlouva o úvěru, ...)
 • Podnikatelé a korporace (Smlouva o převodu podílu v s. r. o., ...)

Jak to funguje: 3 jednoduché kroky

Všechny dokumenty odpovídají aktuálním zákonům i novému občanskému zákoníku. Spolupracující právní kancelář databázi postupně rozšiřuje. Za více než rok fungování už Generátorsmluv.cz ušetřil klientům téměř dva miliony korun. Revoluční projekt je řešením pro lidi hledající nejběžnější právní dokumenty, ale také pro společnosti, které v online aplikaci najdou například smlouvy o zápisu do rejstříku či souhlas o umístění sídla.

 1. Vytváření právních dokumentů probíhá prostřednictvím intuitivního procesu přímo na internetových stránkách GeneratorSmluv.cz.
 2. Zde vyplníte požadované informace potřebné pro vygenerování dokumentu.
 3. Následně obdržíte PDF soubor, který již stačí pouze podepsat.

V případě potřeby důkladnější právní konzultace, úpravy dokumentu i právních rad je vám k dispozici kontaktní formulář na partnerskou advokátní kancelář, která nabídne doplňující servis.

VYUŽIJTE MOŽNOST ZÍSKÁNÍ VOLNÉHO KREDITU: Pro návštěvníky Prima Rádce jsme připravili speciální akci: Prvních 100 zájemců od nás dostane kredit 200 Kč na vygenerování právních dokumentů. Kredit získáte po registraci zde. Zbývá ještě 70 volných kreditů...Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek
Štítky smlouvy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.