neohroŽENY

Slavné i obyčejné ženy, které se nikdy neviděly. Každá vypráví svůj příběh a společně vytvářejí unikátní televizní dokument s názvem NeohroŽENY. Uvidíte opravdový život, jak jste ho v televizi ještě nikdy neviděli. Maximálně otevřené zpovědi, nefalšované emoce a drama všedního života.

Nechte se strhnout jejich životními příběhy a vpusťte je do svých domovů, stejně jako ony nechají vás nahlédnout do svého soukromí.

Na které dámy se v pořadu NeohroŽENY můžete těšit?

Lenka Holas Kořínková

Lenka Holas Kořínková je spisovatelka a lektorka angličtiny, která v roce 1981 emigrovala do Austrálie, z níž se asi po deseti letech zase vrátila, aby pak z Čech opět odjela a opět se vrátila. Nyní tady žije a věnuje se výuce angličtiny. Jako životní náplň ji chytlo zdravé stravování a napsala několik dnes již legendárních knížek o vlastní metodě dělené stravy.

Krátký rozhovor s Lenkou Holas Kořínkovou si můžete přečít zde.

Agáta Hanychová

Úspěšná modelka, moderátorka a herečka je neopomenutelnou tváří mnoha akcí, na kterých se objevují celebrity. Studium Střední odborné školy umění a managementu, kde se věnovala i mnoha filmařským oborům, úspěšně uplatňuje při svých mediálních vystoupeních. Diváci Prima family se s Agátou mohou například pravidelně setkávat v TOP STAR magazínu, v němž mapuje večírky a zpovídá jejich známé a slavné hosty.

Michaela Kudláčková

Kdo by si nevybavil Barču ze seriálu My všichni školou povinní? Bývalá dětská hvězda Michaela se místo úspěšné kariéry herečky vydala naprosto jinou cestou. Hledala, co by ji bavilo, a tak vystřídala spoustu profesí – vyzkoušela například i práci taxikářky, ale nakonec se našla v novinařině. Má svůj internetový magazín Popelky a zabývá se astrologií a magií. Už na toto téma vydala jednu knihu a připravuje vydání dalších dvou. Je dvakrát rozvedená a v současné době žije ve společné domácnosti se svým novým partnerem a čtyřmi dcerami. Společně s dcerami se pokouší rozjet vlastní bar. Míša by si přála být spokojená, mít zázemí. Žije psaním a svou rodinou, což je na jednu stranu fajn, ale také nesmírně vyčerpávající, protože chodí spát každý den ve tři hodiny ráno. Dokáže si Michaela splnit sen, aniž by trpěly rodina nebo její práce a zájmy? Zbude jí čas na internetový magazín, vykládání karet a školu tarotu?

Krátký rozhovor s Michaelou Kudláčkovou si můžete přečíst zde.

Nela Slováková

Nelu si asi každý hned spojí s reality show Hotel Paradise. Po několikaměsíčním pobytu ve vile na pobřeží a vztahových peripetiích v show nakonec zvítězila. Tuto výhru jí ale přál jen málokdo. Neohrožená blondýnka si však z negativních ohlasů na svůj televizní debut nic nedělá, naopak! Spřádá plány, jak se dál uplatnit a případně přibrat k nápaditému podnikání přátele z Hotelu Paradise. V novém způsobu uplatnění by jí mohlo pomoci i již ukončené čtyřleté studium obchodní akademie, přestože je nedotáhla až k maturitě.

Krátký rozhovor s Nelou Slovákovou si můžete přečíst zde.

Tamuna Melikishvili

Tamuna se narodila v Batumi v Gruzii. V šestnácti odjela studovat do New Yorku a v roce 2005 do Prahy, kde zakotvila. Vystudovala obory komunikace v masmédiích a také mezinárodní vztahy a diplomacii. Její rodiče žijí v Gruzii, matka je lékařka, otec právník, jeden ze sourozenců žije na Maltě. Tamuna se do Gruzie pravidelně vrací, avšak v rámci své cestovatelské vášně navštěvuje také další zajímavá místa. Miluje sport, zábavu a život.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.