Seriály a filmy

5. ledna 2018 10:10

Neuvěřitelná podoba! David Beckham a taková jeho Klabzubova "trojka"

Fobalista David Beckham se rád chlubí svými dětmi, nyní však zveřejnil na svém Instagramu fotku, kde pózují nejen jeho tři synové, ale i sám tatínek. Sestřičku Harper nechali v to ráno doma, však šlo o pánskou jízdu. Fotografie se okamžitě rozlétla po celém světě a fanoušci tak mohli posoudit, jak moc jsou děti Davidovi podobné.

Snímek na Instagramu Davida Beckhama nadchl všechny fotbalistovy fanoušky. ‚‚Východ slunce s mými chlapci,“ připsal hvězdný lamač srdcí k fotografii. Kdysi média spekulovala o tom, že nejstarší syn Brooklyn Beckham po svém slavném otci nezdědil vůbec nic. Prý se podobal spíše mamince Victorii a podědil všechny její ženské rysy obličeje. Stačilo však, aby si osmnáctiletý chlapec nechal narůst strniště a hned se podoba s tatínkem objevila.

Patnáctiletý Romeo Beckham působí i přes své jméno surověji než jeho starší bratr. A nepotřebuje k tomu ani strniště. Zkrátka má v sobě z otce ještě více, ne nadarmo se umístil na žebříčku nejlépe oblékaných mužů Británie výše než David Beckham samotný! Věříme, že tento chlapec bude doopravdy Romeem a zlomí srdce nejedné Julii.

Nejmladší chlapec mužského osazenstva rodiny Beckham netouží po hvězdné kariéře sportovce ani modela. Jeho snem je stát se zpěvákem. Komu je podle vás podobný on? Vzhledem k tomu, že David Beckham v současnosti určuje módní trendy a udává směr nejen v Británii, ale i za hranicemi, rozhodl se i Cruz své outfity inovovat (zcela sám!) a vkročit do pěvecké kariéry ve vší parádě. Ze všech tří bratrů je právě Cruz tím nejexpresivnějším a nejaktivnějším, říká vše, co si myslí a dává velmi důrazně najevo, že fotografy má rád ještě méně než pavouky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.