Seriály a filmy

5. ledna 2018 10:10

Neuvěřitelná podoba! David Beckham a taková jeho Klabzubova "trojka"

Fobalista David Beckham se rád chlubí svými dětmi, nyní však zveřejnil na svém Instagramu fotku, kde pózují nejen jeho tři synové, ale i sám tatínek. Sestřičku Harper nechali v to ráno doma, však šlo o pánskou jízdu. Fotografie se okamžitě rozlétla po celém světě a fanoušci tak mohli posoudit, jak moc jsou děti Davidovi podobné.

Snímek na Instagramu Davida Beckhama nadchl všechny fotbalistovy fanoušky. ‚‚Východ slunce s mými chlapci,“ připsal hvězdný lamač srdcí k fotografii. Kdysi média spekulovala o tom, že nejstarší syn Brooklyn Beckham po svém slavném otci nezdědil vůbec nic. Prý se podobal spíše mamince Victorii a podědil všechny její ženské rysy obličeje. Stačilo však, aby si osmnáctiletý chlapec nechal narůst strniště a hned se podoba s tatínkem objevila.

Patnáctiletý Romeo Beckham působí i přes své jméno surověji než jeho starší bratr. A nepotřebuje k tomu ani strniště. Zkrátka má v sobě z otce ještě více, ne nadarmo se umístil na žebříčku nejlépe oblékaných mužů Británie výše než David Beckham samotný! Věříme, že tento chlapec bude doopravdy Romeem a zlomí srdce nejedné Julii.

Nejmladší chlapec mužského osazenstva rodiny Beckham netouží po hvězdné kariéře sportovce ani modela. Jeho snem je stát se zpěvákem. Komu je podle vás podobný on? Vzhledem k tomu, že David Beckham v současnosti určuje módní trendy a udává směr nejen v Británii, ale i za hranicemi, rozhodl se i Cruz své outfity inovovat (zcela sám!) a vkročit do pěvecké kariéry ve vší parádě. Ze všech tří bratrů je právě Cruz tím nejexpresivnějším a nejaktivnějším, říká vše, co si myslí a dává velmi důrazně najevo, že fotografy má rád ještě méně než pavouky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.