Nezvaný návštěvník se vetře v sobotu na Prima LOVE

Co uvidíte tuto sobotu? Jak dopadne žena, která byla schválně odstřihnuta od rodiny ve chvíli, kdy její otec zemřel? Podívejte se na americký thriller Nezvaný návštěvník.

Co uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE? Těšte se na výborný thriller, který vás rozhodně udrží napnuté.

Snímek Nezvaný návštěvník uvidíte ve 20.00.

Jade Griegsonová si žije svůj život. Právě se vdala a těší se na líbánky se svým manželem Marcem. Starost jí však dělá to, kdo se bude starat o jejího postiženého otce Vanceho. Ten byl v minulosti bohatým finančníkem, ale byl také společně se svým přítelem Finchem obviněn z defraudace, která připravila mnoho lidí o vše. Zanedlouho po svém osvobození u soudu, které bylo spíše než spravedlností zásluhou schopných právníků, utrpěl společně se svou ženou autonehodu. Vanceho žena, Jadina matka, při nehodě zahynula, Vance sám skončil na vozíku. Tehdejší starosti jsou však zapomenuty a Jade, která je sama právnička, si dnes užívá svého osobního štěstí po boku manžela. Starost o otce oba mladí lidé vyřeší najmutím ošetřovatelky Samanthy.

Když se za měsíc vrátí z líbánek, je Jade šokována informací, že si Samanthu její otec vzal za manželku. Jade dobře ví, že Samantha je pouhá zlatokopka, nemůže s tím však nic dělat. Otec jí dává najevo, že ho její názor nezajímá. Ke všemu Jade brzy pochopí, že Samantha proti ní otce štve. Šok nastane, když se jednoho dne Jade v práci dozví, že její otec spadl z vozíku na kameny a zemřel. Jade pochopí, že otcova smrt nemusí být náhoda a vyhledá policejního detektiva Luka. Požádá ho o přešetření otcovy smrti. V té době se také Jade dozvídá, že otec vše včetně rodinného domu odkázal Samantě. Jade zdědí pouze matčiny šperky. Nechce si to ale nechat líbit, a tak napadne závěť. Luke přichází s informací, že než mohla být Vanceho smrt vyšetřena, muž byl na příkaz Samanthy zpopelněn.

Thriller

Kanada, 2016, 88 min

Režie: Allan Harmon

Kamera: Neil Cervin

Hudba: Jeff Tymoschuk

Hrají: Emmanuelle Vaugier, Matthew MacCaull, Jordana Largy, John Novak, Dan Payne, Michael Kopsa, Jessica Harmon, Conan Graham, Allan Harmon, Karen Holness, Anthony Harrison

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.