Seriály a filmy

16. listopadu 2019 22:31

Petra Kloidová

Nitky moci odhalíte v neděli večer na LOVE

Prima LOVE se společně s hlavní hrdinkou thrilleru Nitky moci dotkne témat, které obyčejné smrtelníky ani nenepadne. Odhalování lidské moci na nesprávné straně bude zaručeně dokonalá a napínavá volba jak strávit nedělní večer. Těšte se už v neděli ve 20.15 na Prima LOVE.

Mladá právnička se rozhodne vrhnout do rozbouřeného moře plného lží a podlých situací, do které se opováží skočit málokdo. Půjde jí o život, ale dost možná se dobojuje spravedlnosti.

Smrt na ropné plošině

Carrie Evansová je právnička se slibnou kariérou. Je velmi schopná, má snoubence Stevena, partnera ve firmě, a báječný vztah s otcem, a dokonce i se šéfem Caswellem Foxxem, kterého považuje za rodinného přítele. Jednoho dne dostane přidělený případ neštěstí na ropné plošině společnosti Chesterfield Oil, při kterém zemřelo šest lidí. Původně měl tento případ řešit Foxx, je přítelem majitele, ale protože se rozhodl kandidovat do senátu, předává případ Carrie. Dle něj je to snadné, z šetření vyplývá, že příčinou neštěstí bylo pochybení dělníků, kteří na plošině pracovali. Carriin otec Damon, také právník a Foxxův přítel, tuší, že když se Foxx stane senátorem, bude mít větší možnost ovlivnit emisní normy, rozmístění vrtů a bezpečnost. Zkrátka všechno, co stojí jeho příteli Chesterfieldovi v cestě. Carrie tomu nechce věřit, takového Foxxe nezná.

Carrie dostane mailem fotografie, které dokazují, že před osmi měsíci byla svému příteli Stevenovi nevěrná. Netuší, kdo ji mohl nafotit a proč, ale zneklidní ji to. Brzy poté, co převzala případ, ji kontaktuje novinář Scott Giorna, který jí poví, že fotky jí poslal on. Ne však proto, aby ji vydíral, ale aby jí pověděl, že je ukradl z počítače Foxxe, po kterém už celé dlouhé měsíce jde. Foxx si je objednal, aby měl na Carrie nějakou špínu pro případ, že by je potřeboval použít. Ona teď bude zastupovat Chesterfield Oil a firemní právníci skrývají důkazy a tvrdí, že dělníci pochybili. Scott však má původní ohledací zprávu a nahrávky výpovědí bezprostředně po výbuchu a z nich jasně vyplývá, že dělníci se přesně řídili pokyny, které jim Chesterfield poslal. Ta nehoda nebyla jejich chyba a Foxx se to snaží ututlat. Oficiální zpráva vyšla několik týdnů po nehodě a zaplatil ji Foxx. Foxx na Carrie hodil svou špinavou práci, zatímco rozjíždí senátorskou kampaň. Když případ praskne, ublíží to všem kromě něho.

Nitky moci můžete sledovat na Prima LOVE ve 20.15 již v neděli!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.