Seriály a filmy

5. srpna 2018 18:00

Markéta Škorňová

Nohy až na zem: Která z celebrit má ty nejkrásnější nožky?

Dlouhé, krásné nohy! To je snem snad každé ženy. A nejen ženy! I muži se rádi podívají na krásně tvarované nohy, které vedou snad až do nebes. A která z celebrit má ty nejkrásnější? To posuďte Vy sami!

Nicol Kidman (51)

Populární herečka a nositelka Řádu Austrálie má i ve svém pokročilém věku opravdu dokonalé nohy. Se svou výškou metr osmdesát není ani divu, že má nohy delší, než leckterý muž. I přesto, že ve svých modelech na červeném koberci bývá umírněná, sem tam své nožky přeci jen světu ukáže.

Tereza Fajksová (29)

Modelka a Miss Earth 2012 má dokonalé míry. Jako mladá hrála Tereza závodně volejbal, který dokonale zformoval její postavu. Pánové mohou být jenom rádi, že místo sportu nakonec dala přednost modelingové kariéře a její bezchybné tělo a dlouhé pevné nohy jsou k vidění na obálkách časopisů.

Taylor Swift (28)

Úspěšná americká zpěvačka má nejen nádherný hlas, ale také perfektní nohy. Mezi zpěvačkami je tato mladá kráska jednou z mála, která se může pyšnit nohama jako gazela. Není ani divu, že je ukazuje kdykoliv se jí naskytne příležitost. A i když v poslední době Taylor pár kilo přibrala, na jejích nožkách se to zatím naštěstí nepodepsalo.

Jitka Nováčková (26)

Modelka, Česká Miss 2011 a nově i youtuberka Jitka je jednou z těch českých krásek, které se mohou pyšnit přirozeně krásnýma nohama. Čert vem nadváhu, se kterou v minulosti bojovala- nyní má Jitka zdravou sportovní postavu, které vévodí dlouhé, krásně tvarované nožky. A protože se Jitka nebojí extravagantních modelů, můžeme se jejich bezchybností kochat velmi často.

Tak co říkáte? Najdete si mezi těmito kráskami svou favoritku?

Sdílejte článek
Štítky celebrity

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.