Seriály a filmy

5. července 2018 10:58

Nová Kate Moss? Její mladší sestra šlape modelce pořádně na paty

Kate Moss byla v devadesátkách jednou z nejkrásnějších žen doby. Dnes je tomu ale jinak a její žezlo pomalu ale jistě přebírá její mladší sestra Lottie (20). Ta na svém Instagramu často prezentuje fantastickou postavičku v plavkách i spodním prádle. No, doufejme, že neskončí stejně smutně jako Kate.

Není žádnou novinkou, že se mladší sestra topmodelky Kate Moss Lottie ráda předvádí v plavkách. I teď to není výjimka a dívka zveřejnila na svém Instagramu pořádně žhavé fotografie. Na nich pózuje na balkóně ve spodním prádle a prezentuje tak fantastické křivky.

Blondýnka se v módě angažuje, i když Kate z toho nadšená není. Záhadou zůstává, zda jde o chtění ubránit mladší sestřičku před vším zlem modelingu nebo jen cítí rostoucí konkurenci. Není to tak dávno, co Lottie vydala novou kolekci vlastního oblečení Moss x PacSun. To bylo inspirováno festivalovou módou Brigitte Bardot.

Ani Kate ale nemá o pracovní nabídky nouzi. Kokainová Kate se z toho nejhoršího období snad dostala, a i když na její kráse dost ubylo, stále je jednou z nejkrásnějších dam současnosti. Teprve pře nedávnem se nechala nafotit pro novou kampaň Saint Laurent, ve které působí velmi křehce a nevinně. Fotilo se na písečné pláži kde ji nerozptyloval ani její věčný přítel alkohol. Fotografům Inez & Vinoodh se tak podařilo udělat úchvatné snímky, co říkáte?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.