Seriály a filmy

10. února 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Novodobý Jánošík kradl bohatým supermarketům a prodával chudým. Očima Josefa Klímy ví víc

Dnes ve 21.35 Očima Josefa Klímy na Primě.

Tři roky fungoval jako hlava zlodějské party, která systematicky kradla v českých supermarketech. A nebyli to žádní troškaři – denně prý zvládli až 6 akcí. Jeho krédem bylo – páchám sice zlo, ale pomáhám jiným, aby přežili. Dával totiž „práci“ sociálně potřebným, kteří pro něj kradli, a zároveň pak nakradené zboží prodával za půlku třeba i důchodcům a maminkám na mateřské.

Jeho systém byl postaven na jednoduchém, ale velice účinném triku, který se nyní rozhodl odtajnit. V čem spočívá jeho finta a jaké důvody ho vedou k této veřejné zpovědi, prozradí v úterý ve 21.35 v pořadu Očima Josefa Klímy na TV Prima.

Podívejte se na ukázku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 12. 2025

Ráno vás mohou trápit finanční problémy. Možná budete mít na mysli neuvážené výdaje z minulosti. Projděte si své záznamy a podívejte se na ně objektivně. Pravděpodobně zjistíte, že věci nejsou tak špatné, jak se zdají. Napište si plán, jak se vypořádat se vším, čemu je třeba věnovat pozornost. Budete se moci postarat o záležitosti, aniž byste se z toho zbláznili.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.