Nový program Prima LOVE je tady! Co vás čeká během Velikonočního pondělí?

Prima LOVE mění od 2. dubna program. Svým televizním obsahem se bude více zaměřovat na ženy. Jaké pořady uvidíte už v pondělí? Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější!

Co uvidíte během pondělního dne na Prima LOVE?

Čekají vás seriály a filmy vyprávějící o silných ženách a jejich těžkých životech. O lásce, ale i zradě a odhodlání získat to, co si zaslouží.

Co uvidíte během Velikonočního pondělí na Prima LOVE? Máme pro vás seriálové a filmové novinky!

Rozvod po francouzsku ve 12.45 na Prima LOVE

Okouzlující americká romantická komedie natáčená v Paříži společně s okouzlujícimi francouzskými herci. Nenechte si ujít Kate Hudson, oscarovou Naomi Watts nebo francouzskou hvězdu Romaina Duraise.

McLeodovy dcery v 16.40 a 17.30 na Prima LOVE

První a druhý díl oblíbeného australského fenoménu uvidíte v pondělí odpoledne, první dva díly po sobě. Sestry McLeodovy si umějí jít za svým cílem. Po smrti rodičů se rozhodnou ujmout rodinného dědictví a rozvíjet nejen farmu, kterou jejich otec budoval, ale i vzájemné vztahy…

Tisíc a jedna noc v 18.20 a 19.05 na Prima LOVE

Slavnou tureckou telenovelu uvidíte na Prima LOVE poprvé večer 2. dubna. Nenechte si ujít příběh se silnou hlavní hrdinkou, kterou můžete sledovat, kterak se bude prát se svým nelehkým osudem.

Rosamunde Pilcher: Anděl strážný ve 20.00 na Prima LOVE

Každý den uvidíte během hlavního vysílacího času na LOVE romantický příběh na motivy románu slavné Rosamundy Pilcher.

Kate žije už řadu let se synem v programu na ochranu svědků, protože svědčila proti svému manželovi. Pracně vybudovaná druhá identita se však začne hroutit, když se mladý Channing chce dozvědět, kdo je jeho otec a kde žije…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.