Obchod s nevinností: Matka se snaží svou dceru zachránit před únosci lidí

Nejhorší noční můra rodičů. O tom je thriller, který uvidíte už v sobotu na Prima LOVE ve 20.00. Americký snímek Obchod s nevinností pojednává o největším strachu, který rodič může mít.

Co uvidíte v sobotu večer na Prima LOVE?

Po osmé hodině večerní uvidíte na televizních obrazovkách thriller Útěk z dětství. Ten vypráví příběh ženy, jejíž dcera je unesena pašeráky lidí.

Šestnáctiletá Carly je problémovým dítětem, které často utíká z domova. Když po hádce s matkou tajně opustí dům, chytí ji gang pašeráků s lidmi. A tak zoufalá žena udělá to, co by udělala každá matka, pohne Zemí, aby svou dceru zachránila. Ale podaří se jí to?

Poznejte základní příběh

Annalise O‘Neilová je svobodná matka, která vychovává poněkud vzpurnou šestnáctiletou dceru Carly. Když je Annalise povýšena na místo soudkyně, uspořádá ve svém domě večírek, kterého se zúčastní mnoho lidí, včetně jejího bývalého přítele, detektiva Dereka Suttona, a obchodníka s nábytkem Johna Gallanta. Gallant je také zakladatelem útulku pro mládež. Do útulku mohou mladí lidé přijít a pracovníci jim pomáhají s navrácením zpět do normálního života nebo jim alespoň život na ulici trochu usnadňují. Annalise chce, aby se Carly večírku zúčastnila, ale ta místo toho uteče z domova. Není to poprvé, už to párkrát udělala, ale vždy se druhý den zase vrátila domů.

Tentokrát to nemá v úmyslu. Je rozhodnuta, že si se svým životem poradí sama. Netuší však, do jak nebezpečného dobrodružství se pustila. John Gallant totiž není jen obchodník s nábytkem, ale je především hlavou gangu pašeráků dívek do sexuálního otroctví. Carly si vyhlédl, a když se nešťastná Annalise svěří, že utekla, pošle svou asistentku Chelsea a násilníka Edwardse, aby Carly našli. Carly je velmi zvláštní dívka, která je navíc panna, a tak bude mít na trhu vysokou cenu. Chelsea jezdí městem, až ji najdou a unesou. Je uvržena do vězení, kde Gallant vězní další mladé dívky. Jsou typově velmi podobné. Annalise se na Carly zpočátku zlobí, ale když nepřijde ani ráno, je jí jasné, že tentokrát se děje něco vážného. Snaží se přesvědčit detektiva Dereka Suttona, aby po Carly vyhlásil pátrání, ale Sutton jí tvrdí, že jistě o nic nejde, Carly to dělá často. Pravda je však jiná. Policie již delší dobu ví, že ve městě operuje gang pašeráků lidí, ale nemají zatím žádné důkazy...

Sledujte zběsilý boj matky, která se snaží zachránit vlastní dceru, na Prima LOVE v sobotu ve 20.00.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.