Seriály a filmy

12. června 2014 11:00

Gabriela Gabrielová

Oblíbený seriál Obchoďák se vrací na obrazovky Primy

V pondělí a středu počínaje 16. 6. 2014 se budete moci znovu potkat s Vandou, Dášou a Simonou. Jsou to tři kamarádky z dětství, které si jako holky slibovaly, že až budou velké, budou nejkrásnější a nejšťastnější na světě. A že budou vždycky držet spolu.

Něco z toho se splnilo určitě, napadá nás, když se ty tři po letech setkají. Bude to velkej mejdan? Budou se zase držet za ruce? Aby to s nimi neseklo? Štěstím? Nebo kvůli průšvihům, které jim život nachystal? O nich, o třech ženách středního věku, a jejich láskách vypráví Obchoďák. V Obchoďáku to totiž všechno začíná. V Obchoďáku se tohle všechno děje…

Den co den se tu Vanda, ředitelka, Dáša, majitelka butiku, a Simona, prodavačka, potkávají. Ze všeho se nakonec tyhle velké holky vysekají! Tady, v Obchoďáku, nikdy dlouho smutno není. Obchoďák je dům snů a přání. Chmury nejsou k mání.

Vanda je ředitelkou obchodního centra. Žije prací a pro svou dceru a matku. Má dospělou dceru, ale v osobním životě je stále začátečník. Až do chvíle, než potká Jiřího. Zamiluje se a chce si taky konečně trochu užívat. Jenže zjistí, že není jedinou ženou v Jiřího životě. I houslista Jiří si poprvé musí připustit, že se zamiloval. Byl sice ženatý, ale nevyšlo to kvůli jeho nevěrám, a tak mu z manželství zbyla jen Lidunka, pejsek ve střídavé péči. Vztah Vandy a Jiřího se vážněji komplikuje ve chvíli, kdy se Vanda dozví pravdu o své vlastní minulosti. Dokáže velkorysá a sympatická Vanda odpustit skutečně všechno?

Její sestra Dáša má s matkou napjatý vztah, a tak žije spokojený rodinný život ve vlastním bytě. Otevřela si obchod se spodním prádlem, po kterém dávno toužila. Dáše její právě otevřený obchod se spodním prádlem přináší víc starostí, než si dovedla představit. Doma jim docházejí peníze. Její milující muž Petr proto kromě závazku ve škole začíná po nocích taxikařit. Nemají čas jeden na druhého a už vůbec ne na dceru Evu. Do toho všeho Dáša potká Karla. Má pocit, že štěstí jí konečně přeje. Potkala muže svých snů, obchodu se začíná dařit a navíc se stane mediální hvězdou. Petr o ni ale bude bojovat jako lev! Nedokáže si život bez Dáši představit.

Simonin rodinný život právě skončil. Její manžel podniká za hranicí zákona a Simona to už nemůže dál snášet. Má strach o sebe i syna Fanyho. Začíná žít nový život jako pomocná síla v potravinách. Pro Simonu nebude nový život jednoduchý, i když ji bude provázet sympatický právník Ivan, který ve svých čtyřiceti letech stojí také na začátku. Syn Fany je zvyklý na nákladný život a o peníze nikdy neměl nouzi. Musí se vrátit ze studií ve Francii a začít chodit do české školy. K penězům se ale bude chtít dostat za každou cenu, a to i za cenu pořádných průšvihů.

Tyto a mnohé další příběhy nabízí seriál podle námětu Lucie Konášové!

Další scenáristé: Lucie Konečná, Eva Papoušková, Petr Kolečko

Režie: Petr Slavík a Petr Zahrádka

Architekt: Jan Vlasák

Hrají: T. Kostková, A. Vránová, M. Trnavský, P. Kostka, P. Kříž, M. Procházková, D. Jurčová, D. Matásek, O. Sokol, P. Řezníček, M. Frösslová, T. Medvecká, P. Štěpnička, P. Batěk, V. Žehrová, N. Boudová, L. Zahradnická, O. Lounová a další

Více o seriálu najdete na webu http://www.iprima.cz/obchodak

Tyto a mnohé další příběhy nabízí zbrusu nový seriál podle námětu Lucie Konášové!

Další scenáristé: Lucie Konečná, Eva Papoušková, Petr Kolečko

Režie: Petr Slavík a Petr Zahrádka

Architekt: Jan Vlasák

Hrají: T. Kostková, A. Vránová, M. Trnavský, P. Kostka, P. Kříž, M. Procházková, D. Jurčová, D. Matásek, O. Sokol, P. Řezníček, M. Frösslová, T. Medvecká, P. Štěpnička, P. Batěk, V. Žehrová, N. Boudová, L. Zahradnická, O. Lounová a další

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.