Seriály a filmy

21. listopadu 2018 14:17

Ilona Blašková

Ochutnávka z nového alba Majka Spirita!

Ochutnávka z nového alba Majka Spirita!

Po sedmi letech od sólového debutu vydává rapper Majk Spirit svůj třetí studiový počin s názvem „Nie som tu náhodou“. První deska “Nový člověk“ (2011) a dvojalbum “Y“ (2015) dostali člena formace H16 na vrchol česko-slovenské hip-hopové scény a po tříleté pauze přichází s ambicí si tuto pozici udržet.

Tak jako na předchozích albech, tak i na tom novém spolupracoval s řadou zvučných jmen. Mezi hosty se objevily zpěvačky Monika Bagárová, Anita Soul a Veronika Strapková. Asi největším lákadlem je však Richard Müller, který se podílel na Majkovo poslední skladbě s názvem „Nie som tu náhodou“. „Myslím, že jsem nikdy nebyl s albem spokojný tak jako teď," přiznává Majk Spirit.

Z této nové desky před časem zveřejnil singl “Spokojný“. Skladba má hlubší a intimnější zvuk se saxofonem v pozadí a Majk rapuje o tom, že je potřebné uvědomovat si a vážit si všeho, co máme, a zároveň dopřát i druhým. K této písni vytvořil režisér Dušan Krajčovič povedený klip, který se točil na východě Slovenska.

Teprve před pár dny vydal další singl z nového alba s názvem “Trochu lásky“. Vytvořil k němu i videoklip, ve kterém si zahrála nejkrásnější Slovenka z roku 2012 Kristina Krajčírová. O tom, že Majk má vkus, nelze pochybovat. Co myslíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.