Seriály a filmy

7. listopadu 2018 08:00

Jana Mrákotová

Padla první klapka TEMNÉHO KRAJE 2

Televize Prima začala natáčet druhou řadu úspěšného kriminálního seriálu TEMNÝ KRAJ v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem. Že byla první řada velice oblíbená, dokazuje jednoznačně i sledovanost. Každý díl první řady TEMNÉHO KRAJE sledovalo průměrně více než jeden a půl milionu televizních diváků. Všichni tedy věří, že pokračování bude minimálně stejně úspěšné jako první série. První klapka padla v minulých dnech, konkrétně na Dušičky a natáčelo se s

První série seriálu TEMNÝ KRAJ končila operací Petra Kraje, bývalého elitního kriminalisty z pražského oddělení vražd. Operace je zdárně za Petrem a on se vrací do práce. Opět ho bude provázet jeho věrný společník, pes Egon. A vrací se i další známé postavy jako veterinářka Tereza Coufalová (Tereza Kostková), Naďa Hamplová (Kristýna Badinková Nováková), Vojta Coufal (Jan Teplý) a Pepa Sláma (Karel Zima). Chybět nebude ani Petrův kolega Luboš Bach (Martin Trnavský) nebo soudní patolog Kryštof Steiner (Saša Rašilov).

TEMNÝ KRAJ diváky jednoznačně nadchnul

„TEMNÝ KRAJ byl náš nejúspěšnější seriál poslední doby. A tak samozřejmě věříme, že TEMNÝ KRAJ 2 bude ještě úspěšnější než první série,“ říká ke startu natáčení oblíbeného seriálu Roman Mrázek, programový ředitel Prima Group. Z úspěchu první řady TEMNÉHO KRAJE mají samozřejmě radost i autorky, sestry Jitka a Kateřina Bártů. Byly úspěchem překvapené, nebo ho očekávaly? „Předpokládat se to nedá, ale doufaly jsme, že tento žánr a styl vyprávění bude českému divákovi blízký. Jsme samozřejmě rády, že se TEMNÝ KRAJ divákům líbil,“ komentují úspěch projektu sestry Bártů. Podívejte se na reporáž z první klapky TEMNÉHO KRAJE 2.

Příjemný návrat Lukáše Vaculíka a Terezy Kostkové

A jakými pocity se vraceli Lukáš Vaculík a Tereza Kostková? „Já pokračuji rád v projektech, kde mně bylo dobře. A tady mi dobře bylo. Takže jsem rád, že jsme se znova potkali a že točíme dál,“ říká představitel Petra Kraje Lukáš Vaculík. Na otázku, zda se mu točí lépe s lidmi nebo se svým zvířecím parťákem, s úsměvem odpovídá: „No, je to jak kdy. Někdy ten pes může být lepší než někdo, kdo vám nesedí. To je pravda. Ale tady jsou bezvadný lidi i pes.“ Na pokračování TEMNÉHO KRAJE se těšila i Tereza Kostková. „Návraty jsou jak kdy. Ale tenhle návrat je moc příjemný. TEMNÝ KRAJ se mi líbil, takže jsem ráda, že jsem tady zpátky.“

Natáčení je na samém počátku

Natáčení Temného Kraje 2 je na samém počátku. Kdy příběhy Petra Kraje doprovázeného i tentokrát jeho věrným psím společníkem retrívrem Egonem diváci uvidí na obrazovkách, zatím ještě zveřejněné není, ale diváci budou samozřejmě včas informováni. Sledujte proto Primu také online. Jak první natáčecí den probíhal, se podívejte do fotogalerie.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.