Pan a paní Jonesovi jsou Špioni odvedle ve skvěle obsazené akční komedii

Tohle setkání s neobvyklými sousedy si jistě užijete. V zábavné akční komedii Špioni odvedle září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher nebo Gal Gadot.

Manželé Jeff (Zach Galifianakis) a Karen (Isla Fischer) Gaffneyovi žijí poklidně nudný život na předměstí. Když jejich děti poprvé v životě odjedou na letní tábor, Gaffneyovi se těší na společně strávené chvilky o samotě a znovu zažehnutí vášně v jejich vztahu. To se ale snadněji řekne, než udělá!

Kareniny představy o oživení vztahu záhy rozptýlí náhlý příjezd nových sousedů, kteří se nastěhují do jejich slepé ulice. Vzhledu neskutečně atraktivních Jonesových snad dokáže konkurovat jen jejich světácký a sofistikovaný život.

Tim Jones (Jon Hamm) je uznávaný autor cestopisů, mezi jehož koníčky patří vyfukování vlastních skleněných soch, a jeho žena Natalie (Gal Gadot) je konzultantka pro sociální média, majitelka blogu o vaření a hrdinka pomáhající srílanským sirotkům v jejich tíživé situaci. A tak se Karen ptá: “Proč by někdo tak báječný a dokonalý chtěl žít zrovna tady?“ Navzdory jejím počátečním pochybnostem však Jeff vidí v Timovi toho nejúžasnějšího kamaráda, o jakém se mu ani nesnilo. I Karen se brzy nechá strhnout Nataliiným oslnivým a sexy přístupem k životu na předměstí. Zrovna když se jejich přátelství začne zdánlivě stmelovat, Gaffneyovi se ocitnou přímo ve víru mezinárodní špionáže, která jim poskytne dechberoucí pohled za hranice jejich života ve slepé uličce. Oba páry záhy zjistí, co skutečně znamená “být dobrým sousedem.”

Americká akční komedie (2016). Hrají: Z. Galifianakis, I. Fisherová, J. Hamm, G. Gadotová, P. Oswalt a další. Režie G. Mottola


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.