Seriály a filmy

14. srpna 2018 14:03

Markéta Škorňová

Papoušek uvězněný tři dny na střeše domu odmítl pomoc hasičů: F**k off, řekl svému zachránci

Papouškovi, který uvízl na střeše jednoho z londýnských domů po dobu dlouhých tří dnů, se zřejmě celá situace nezdála tak kritická jako jeho majiteli. Když se ho totiž hasiči snažili zachránit, poslal je do patřičných míst. „F**k off!“ řekl svým zachráncům ukecaný papoušek. O netradiční záchraně informoval server RT.

Papoušek Ara jménem Jessie vylétl z domu v Cuckoo Hall Lane v londýnské čtvrti Edmonton a uvízl na střeše jednoho ze sousedů. Poté, co se ani majitelům okřídleného mazlíčka, ani pracovníkům ze zvířecí charitativní organizace RSPCA nepodařilo Jessie ze střechy dostat, zavolali na pomoc hasiče.

Hasič, který se ujal úkolu zachránit barevného papouška, dostal od majitele zajímavé instrukce. „Když se budete k Jessie blížit, říkejte jí, že ji milujete,“ radil majitel zachránci, jak s papouškem navázat kontakt a přimět ho ke spolupráci.

Jenže sladká slova nepadla zrovna na úrodnou půdu. Jessie svému zachránci zřejmě vyznání lásky nevěřila a bez pardonu ho poslala do patřičných míst. „F**k off,“ odsekla směrem k zachránci.

Ani další rady majitele papouška k záchraně nepřispěly. Hasiči se na ní snažili mluvit řecky či turecky, protože její majitel s ní mluvil i těmito cizími jazyky. A však i tato strategie byla neúspěšná.

„Jessie neustále nadávala a celý tým hasičů po celou dobu akce bavila,“ smál se šéf hasičů Chris Swallow.

Poté, co Jessie dokončila svůj monolog nadávek, se nakonec sama sebrala a prostě přiletěla zpět, ke svému majiteli.

„Naštěstí se ukázalo, že Jessie je v pořádku a bez zranění a tří denní „výlet“ se na jejím zdraví nijak nepodepsal,“ uzavřel kuriózní příhodu Swallow.

Sdílejte článek
Štítky papoušek Londýn záchrana

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.