Seriály a filmy

21. srpna 2018 09:53

Paris Hilton se stále chlubí fantastickou figurou: Věřili byste, že jí bude brzy čtyřicet?

Paris Hilton (37) je jednou z těch dam, na kterých se věk nepodepisuje. To dokázala blonďatá kráska i v italské Veroně na jedné módní přehlídce. Na mole se předvedly i dívky z Victoria‘s Secret. Paris ale sklidila největší ovace, a to nejen jako modelka, ale i dýdžejka celé akce. Co říkáte, líbí se vám?

Když se Paris Hilton objevila na přehlídce, všichni byli nadšeni. Zprvu si zahrála na dýdžejku v zářivé disco kouli. I když jen na oko mačkala čudlíky a vlastně nic moc nedělala, vysloužila si největší zájem diváků. Když se ale předvedla na mole, celý sál v podstatě skandoval. Zdá se, že Paris je stále na koni a jen tak z přehlídkových mol nezmizí.

Její outfit byl dost odvážný. Skládal se z černé podprsenky, kalhotek high waisted a transparentního negližé. Nechyběly ani doplňky v podobě bezprstých rukavic, ohromných slunečních brýlí a jak jinak než svého diamantového prstenu.

Paris Hilton se bude již velmi záhy vdávat. Žádost o ruku od svého třiatřicetiletého přítele, herce a modela Chrise Zylky, přijala před pár měsíci při jejich společném výletu v lyžařském resortu v Aspenu. Radostnými emocemi se lvice salónů pochlubila na svých sociálních sítích. ‚‚Řekla jsem ano! Jsem tak šťastná a vzrušená, že jsem zasnoubena s láskou svého života. Se svým nejlepším přítelem a spřízněnou duší. Ideální osobou pro mě ve všech smyslech toho slova. Osobou neuvěřitelně věrnou, zodpovědnou, milující a hodnou. Jsem nejšťastnější na světě! Ty jsi můj sen, který se stal realitou! Děkuji, že jsi mi ukázal, že pohádky existují,“ napsala Paris na svém Instagramu. No, uvidíme, jak dlouho manželství někdejší skandalistce vydrží.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.