Past na Pohlreicha servírovaná s něhou

Tři krásné moderátorky VIP zpráv Barbora Hlaváčková, Pavlína Holubová a Lenka Špillarová vyzkoušely, zda je Zdeněk Pohlreich skutečně takovým znalcem gastronomie, za jakého ho považuje celý národ. Pozvaly ho na malou ochutnávku jídel, o kterých tvrdily, že je uvařily přímo pro něj.

„Zdeňka si všechny velmi vážíme a respektujeme ho. Zároveň jsme ale chtěly vyzkoušet, zda je skutečně v jídle tak neomylný, za jakého ho všichni považují. Připravily jsme si na něj proto takovou malou past,“ říká Bára Hlaváčková. Dámy se rozhodly nakoupit v supermarketu již hotová jídla a Zdeňkovi je následně naservírovaly. A kde jinde, než v jeho Cafe Imperial. „Kuchaři v Imperialu byli velmi kooperativní a neváhali ani minutu se s námi proti svému šéfovi spojit,“ směje se Lenka Špillarová a dodává, že jim dokonce pomohli jídla naservírovat tak, aby vypadala alespoň trochu lákavě.

Další krásná žena, herečka Jitka Čvančarová, uvaří po boku šéfa v show Česko vaří s Pohlreichem živě v sobotu ve 20.15. Jitka si do studia pozvala své herecké kolegy Danu Batulkovou a Filipa Čapku.

„Zdeněk byl velmi statečný a skutečně poctivě ochutnal ze všech třech talířů. A projevil se i jako gentleman a přímo nás nenatřel. I když bylo vidět, že si někde uvnitř myslí své,“ přibližuje atmosféru u stolu Pavlína. Zdeněk sám o tomto neobvyklém zážitku říká: „Já jsem v prvé řadě ocenil, že se kvůli mně někdo takhle namáhá. Jak se říká, snaha ta se cení. A musím říct, že s holkama byla i sranda.“

Poznal Zdeněk Pohlreich, že se jednalo o hotová jídla? Jak jednotlivé chody ohodnotil a rozdal půvabným moderátorkám nějaké odborné rady? Sledujte VIP zprávy na Primě již tuto sobotu 2. 11. v 19.55.

Servírováno s úctou

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.