Patrik Hartl v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Vždycky jsem chtěl být prcíř

7 pádů Honzy Dědka - Silvestr II (22): Spisovatel Patrik Hartl

O silvestrovském večeru bude diváky televize Prima bavit moderátor Honza Dědek. Do slavnostního dílu své talkshow 7 pádů Honzy Dědka si pozval také spisovatele Patrika Hartla. Ten ve velmi otevřeném rozhovoru promluvil o svých psychických poruchách, sexuálních touhách, neuvěřitelných okolnostech vzniku své první knihy i netradičních plánech a předsevzetí. Poslechněte si ho v exkluzivní ukázce hned v úvodu.

Málokdo umí neveselé a často velmi intimní skutečnosti ze svého života podat s takovým vtipem jako spisovatel a dramatik Patrik Hartl. S obdivuhodným nadhledem v silvestrovské talkshow 7 pádů Honzy Dědka prozradí i to, co ho přivedlo na psychiatrii. „Poprvé jsem byl na psychiatrii, když mi bylo 13. Mám obsedantně kompulzivní poruchu. Vracel jsem se cestou do školy domů sedmkrát nebo čtrnáctkrát, jestli jsem zamkl. Nebo jsem se před spaním bál, že jsem se nevyčůral, chodil jsem několikrát čůrat, a ono už to nešlo. Tak maminka řekla, že půjdeme k doktorovi. Ale už to nemám. Měl jsem dobrého doktora a ten mi poradil, abych se soustředil,“ prozradil Patrik Hartl, kterému letos o Vánocích měl jít do kin film podle jeho knižní prvotiny Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Podívjte se na všechny hvězdné hosty silvestrovské talkshow Honzy Dědka. Těšit se můžete také na Lucii Bílou s partnerem Radkem Filipim, herečku Evu Holubovou, herce Vladimíra Polívku či iluzionistu Jamese Mora:

Za odložení premiéry může pandemie, za vznik knihy jeho syn a spisovatelova krize středního věku. „Byl jsem vybzíkaný ze syna a pořád jsem dělal něco, co jsem nechtěl dělat, abych uživil ženu a syna, kterému to bylo jedno. Mám elektrické bicí, syn vyndal všechny jacky z bicích a zesilovače, a mezitím, co jsem pracoval, abych ho uživil, nabíral hovno z plínky a tím hovnem zamazával dírky a zase tam ty jacky zandal. Vždycky jsem toužil být bubeník a hrát před vyprodanými stadiony. To byl můj sen. Já jsem ho nechtěl živit, já chtěl hrát na bicí. Když jsem zjistil, co dělá, na špejle jsem navlékl svoje ponožky a ta hovna jsem se snažil dostat z těch dírek. Tehdy začala krize středního věku. Nechtěl jsem tak žít. Začal jsem o tom psát a postupně mě napadaly další situace, jak chlapi čelí krizi středního věku. A tak vznikla kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel.“

Kniha je mimo jiné plná jeho sexuálních fantazií. „Já jsem vždycky chtěl být prcíř. Ale nedaří se mi to. Jsem pudlík. Martinka je moje první a jediná žena, bylo jí patnáct a mně šestnáct, když jsme spolu začali chodit. Chtěl jsem mít množství sexuálních zážitků, ale vůbec se mi to nepovedlo. Ani trochu. Ale já v příštím roce zhubnu pět kilo tuku a nabudu patnáct kilo svalové hmoty, a to uvidíte!“

Proč si do příštího roku přeje, aby nic nezažil? Prozradí v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka. Sledujte 31. prosince ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.