Seriály a filmy

27. března 2020 13:40

Pavlína Wagnerová

Pepa Libický se pustil do výroby stylového dřevěného botníku

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.

Také se vám v předsíni nekontrolovatelně množí a hromadí boty? V dalším dílu stále populárnějšího pořadu Libovky Pepy Libického se do toho obujeme a vyrobíme naprosto stylový dřevěný botník, který nejenže pojme všechny boty, ale navíc udělá ve vaší hale velkou parádu. Inspiraci pro něj našel Pepa na bowlingu, kde bývají podobné systémy s oddělenými boxíky na jednotlivé páry bot. Na první pohled to může vypadat složitě, ale chce to jen trochu oprášit počty, udělat si nákres a pak už se můžeme s Pepou pustit do výroby.

V rubrice Minutový manžel se zaměříme na měkké pájení měděných trubek, které se běžně používají například pro rozvody topení. Než si ovšem začneme zahrávat s ohněm, musíme trubky řádně vyčistit, a to jak zvenku, tak zevnitř. To všechno, a mnohem víc nás naučí Pepa Libický.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. března ve 13.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.