Peprná hádka v Prostřenu! v přímém přenosu

Středeční Prostřeno! se vyostří do nečekaných rozměrů. Ve středu vaří ambiciózní Jarka, která vsadí na poměrně jednoduché menu, jež se příliš nepovede. Zábava ve vířivce by měla všechno vylepšit, ale nikdo nečeká, že se stane naprostý opak. Ve vířivce to hýří názvy skotu...

Jarka vytvoří jednoduchý a efektní předkrm – rozpečený camembert s cibulovou zavařeninou, který se zdá všem příliš jednoduchý. Steaky, na které se všichni těší, kuchařka poplete a míra propečení masa vůbec neodpovídá přání jejích hostů... Na celé menu se můžete podívat zde.

Horká lázeň – horké hlavy

Lubor se obul do Kristýny, kterou obvinil z taktizování. Kristýna totiž patří mezi ty, kterým nic nechutná. Tomuto nařčení se Kristýna vehementně brání, nazve ho buranem. Lubor ji zase největším zoufalcem celé soutěže. Během celé hádky padají i daleko ostřejší slova.

O co v celé hádce šlo? Podívejte se na video:

Ale dočkáme se i jednoho překvapivého smíření...

To vše uvidíte už dnes na Prima family od 18.00.

Na veškeré profily soutěžících a recepty se můžete podívat na webových stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.