Petr Kotvald s kšandami napůl žerdi, Petra Faltýnová v půjčených šatech a Jan Kraus s pivoněm

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: zpěvák Petr Kotvald, modelka Petra Faltýnová a preparátor zvířat Michal Fišer.

Show Jana Krause – 19. 10. 2012

Hosty Jana Krause budou zpěvák Petr Kotvald, modelka Petra Faltýnová a preparátor zvířat Michal Fišer.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 19. října večer na Prima family.

Petr Kotvald – zpěvák, producent a tanečník, který se stal hvězdou 80. let díky (dodnes komerčně nepřekonanému) hitu Holky z naší školky. I díky této písni nyní Petr Kotvald účinkuje ve skvělém představení souboru Klicperova divadla s názvem Koule. Režisér David Drábek mu ve slavné hře, která už ve své první (rozhlasové) podobě rozpoutala mediální smršť, nabídl roli, v níž Petr Kotvald hraje sám sebe.

Petra Faltýnová - jedna z nejkrásnějších českých modelek, vicemiss ČR, oblíbený terč bulváru. Léta žila v Itálii, v současné době je jí částečným domovem Florida. V posledních měsících má o důvod navíc vracet se do Čech - čerstvý vztah s moderátorem Leošem Marešem, který před časem přestali skrývat...

Michal Fišer – profesionální preparátor zvířat, jeden z mála v ČR i v Evropě. Dokáže preparovat ulovená exotická zvířata, ryby, ptáky i domácí mazlíčky. Mezi jeho poslední výtvory patří např. legálně ulovená žirafa nebo pudl, kterého měla jeho majitelka dvacet let.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 19. října ve 21.50 na Prima family.

Moderátor přivítal Petra Kotvalda, kterého představil jako oblíbeného zpěváka. Zaujala ho jeho image. „Ty spuštěné kšandy jsou módní záležitost? Mně by tohle asi neslušelo…" popřemýšlel moderátor. Půjčil si od zpěváka extravagantní výrazné brýle. „Ty jsou dioptrické? Asi jo. Hned vidím lépe… A ty vaše boty! Ty bílý podrážky! To je něco. To já bych měl za den po bělobě. A ty hodinky! Hodinky asi nic moc, ale ten řemen, ten je jako bejk," komentoval moderátor Petra Kotvalda. Petr přiznal, že i po létech sólové kariéry ho někteří lidi stále vidí u Hanky Zagorové a Standy Hložka…

Anebo že se mu stále ještě stává, že na něj někdo na ulici zavolá: „Ahoj, Hložku!“ „No, nedivte se, vy spíš vypadáte jako Hložek," rýpnul si moderátor. Petr zavzpomínal, že období s Hložkem bylo slavné, probrali s moderátorem největší hity: „To byly Holky ze školky a mně osobně se nejvíc líbila Bílá královna, to byla smysluplně napsaná píseň pro nás dva," vyprávěl Petr. Probrali spolu také Petrův hit Mumuland. „Měli bychom tady vymyslet nějakou coververzi," navrhl moderátor, který měl předtím výhrady k textu písně. S Petrem se do toho pustili.

Moderátor přivítal Petru Faltýnovou a prozradil drama, které se Petře událo těsně před pořadem. „Než jsem dorazila na natáčení, zjistila jsem, že všechny věci, které jsem si dala do kufru auta, moje oblečení na tuto show, bylo všechno pryč… Někdo to ukradl," popsala Petra, co se jí přihodilo. Jana Krause zajímalo, co ji na Itálii, kde řadu let pracovala, bylo sympatické. „Prosecco, pozdní vstávání, nedochvilnost," vyjmenovala Petra. „Pomalu každá druhá slečna tady o sobě říká, že je modelka… Co si o tom myslíte?" ptal se moderátor. „To já nesnáším," přiznala Petra a vysvětlila, kdy je podle ní modelka opravdu modelkou: „Když nafotí nějakou kampaň, pak si může říkat, že je modelka," dodala. „Jaké jsou trendy, co se týče vzhledu a úprav?“ chtěl vědět moderátor. „Všechno je větší. Prsa, rty, zadky se taky vycpávají…" popsala Petra. Přiznala, že několikrát si nechávala upravovat prsa. Moderátor přiznal, že když si Petru „vygoogloval", tak že mu bylo trochu úzko. „Ti vaši muži…" narážel na Petřiny vztahy. „No, mám to trochu rozvolněné…" přiznala modelka.

„Vy jste taky žila s nějakým Hizballáhem…" nadhodil moderátor. „Jo, vy myslíte Azíze," došlo po chvíli Petře, že moderátor zkomolil jméno jejího exotického bývalého přítele. Probrali její dceru Adrianu. „Trochu drzá, trochu neovladatelná," přiznala Petra. „Prosím vás, po kom to má?" zeptal se ironicky moderátor. Petra se netajila tím, že ráda spí a že usne kdekoli a při čemkoli. „Dokázala bych spát 24 hodin denně, budím se jen na jídlo, pořád mám totiž hlad," přiznala Petra. Moderátora zajímalo, co Petra jí, když ji během spaní přepadne hlad. „Třeba dva plátky okurky," pobavila Petra diváky. „Pak se probudíte a olíznete citron," reagoval na to moderátor.

Moderátor přivítal preparátora zvířat Michala Fišera. Pan Fišer mu věnoval dárek, „paskvila" – vycpanou hlavu vyrobenou z kombinace zajíce a srnce. Prohlédli si spolu exponáty, které pan Fišer přivezl. Moderátora zajímalo, jak začíná práce preparátora. „Jednou se třeba prali dva býci a jeden pošel. Tak mi přivezli kůži a já ho vycpal…" vyprávěl preparátor. „Vyrobí se tělo, dají se tomu umělý oči a pak se to vycpe," popsal pan Fišer. Moderátora zajímalo, jestli vycpává také psy. „Jde k nám trend ze Západu a letos jsem třeba dělal už sedm psů. Dělám je v neutrální pozici, stočený do klubíčka," vysvětlil preparátor. Moderátora zajímalo, kdo si nejčastěji nechává vycpat zvířata. „Teď je lovecká sezóna a vycpávají se mufloni, daňci… Pak se budou dělat zvířata třeba do školních sbírek," vysvětlil.

Popsal, že také vycpával dva nilské krokodýly. Moderátor chtěl vědět, jestli s ním pracuje i jeho partnerka. „Paní se mnou nevycpává, dělá jen takové kosmetické úpravy… Používáme klasickou řasenku a třeba oční linky na úpravu očí. Kůže pereme v normálním pracím prášku a v aviváži," dodal pan Fišer. Podělil se s moderátorem o údajně vtipnou historku z poslední doby. „Nedávno jsem vycpával tukana. Nějaký muž si koupil párek vzácných tukanů. Jeho žena pak jednomu tukanovi dala zkažený banán. A tukan pošel. Tak jsem ho vycpal," zaskočil pan Fišer pointou moderátora.

Profily hostů:

Petr Kotvald – zpěvák, producent a tanečník, který se stal hvězdou 80. let díky (dodnes komerčně nepřekonanému) hitu Holky z naší školky. I díky této písni nyní Petr Kotvald účinkuje ve skvělém představení souboru Klicperova divadla s názvem Koule. Režisér David Drábek mu ve slavné hře, která už ve své první (rozhlasové) podobě rozpoutala mediální smršť, nabídl roli, v níž Petr Kotvald hraje sám sebe.

Petra Faltýnová - jedna z nejkrásnějších českých modelek, vicemiss ČR, oblíbený terč bulváru. Léta žila v Itálii, v současné době je jí částečným domovem Florida. V posledních měsících má o důvod navíc vracet se do Čech - čerstvý vztah s moderátorem Leošem Marešem, který před časem přestali skrývat...

Michal Fišer – profesionální preparátor zvířat, jeden z mála v ČR i v Evropě. Dokáže preparovat ulovená exotická zvířata, ryby, ptáky i domácí mazlíčky. Mezi jeho poslední výtvory patří např. legálně ulovená žirafa nebo pudl, kterého měla jeho majitelka dvacet let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.