Seriály a filmy

1. srpna 2018 09:00

Petra Němcová přijela na léto do Čech! Co má v plánu podniknout?

O topmodelce Petře Němcové (39) je známo, že tráví celý rok všude po světě. Teď jí to ale nedalo a rozhodla se přes léto navštívit i rodné Čechy. A jak tráví čas ve své domovině?

‚‚Země krásná, domov můj. Československé výročí. Sté výročí vzniku republiky,‘‘ polemizovala Petra Němcová při prozkoumávání krás Prahy a primárně jeho centra. Zároveň si zašla do několika restaurací a dala si například zdravý veganský třešňový koláč. Rozplývala i nad Obecním domem a jeho architekturou. Je to prostě nádhera, my to víme!

Na víkend se pak Petra odebrala k rodičům. Nejela ale autem, zvolila vlak. ‚‚Jedu domů mým nejoblíbenějším dopravním prostředkem z dětství. Neměli jsme peníze na auto, takže na výběr byl vlak, autobus, tramvaj nebo kolo, na které jsme také neměli peníze až do pozdější doby. Mé dětství mě naučilo hodně důležitých věcí. Jednou z nich bylo pochopit hodnotu základních věcí a také, jak moc pro ně rodiče museli pracovat,‘‘ zavzpomínala modelka nostalgicky.

U rodičů si užívala nefalšované české přírody. Nezapomněla ani vytáhnout ze skříně pár starých modelů. Stále jí padnou, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.