Plánuje představitel Sherlocka opustit herectví? V seriálu si našel další profesi!

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (5) - upoutávka

Johnny Lee Miller představuje Sherlocka Holmese už několik let. Jako herec už má nasbíraných zkušeností až až, teď se ale snaží o nový profesní post. O co jde?

Co uvidíte během středečního večera na Prima LOVE?

Středeční večer bude samozřejmě znovu ve znamení Sherlocka Holmese. Ten je sice nesnesitelný, ale stále je jeden z mála, na které se může americká FBI spolehnout při řešení případů. Jeho pravým parťákem, tedy parťačkou, je dr. Watsonová. Ta měla zpočátku k Sherlockovi spoustu výhrad a brala ho jako práci (hlídat ho, aby znovu nezačal brát drogy), ale nakonec se z nich stali respektující se přátelé a kolegové.

A tak Sherlock ve středu večer řeší podivnou vraždu archeologa, která souvisí s vykopáním starých počítačových her...

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE už tuto středu ve 20.15!

Plánuje Johnny Lee Miller opustit herectví?

Johnny Lee Miller se před několika dny na sociálních sítích pochlubil fotografií, která mluví sama za sebe. Je to přirozený proces, jak říká jeho kolegyně, jež představuje v seriálu dr. Watsonovou. Ta na režírování jednotlivých seriálových dílů, kde také hraje, přistoupila už v letech minulých. Od teď se v každé sérii najde alespoň několik dílů, které režírovala Lucy Liu. Žena s mnoha talenty tvrdí, že si tak uvědomila silný vztah mezi režisérem a hercem i z druhé strany židle.

Johnny Lee Miller svůj první díl Sherlocka Holmese režíruje možná právě teď a na opouštění herectví to zatím nevypadá. Ostatně režírování samotnými herci je už prozkoušená zkušenost televizního světa.

V televizním byznysu rozhodně není novinkou fakt, že i herci si vyzkoušejí režisérské křeslo. Kdysi se třeba o tento post pokusila představitelka Sue Ellen (Linda Grey) v Dallasu, a když jí to nebylo dovoleno, zvedl telefonní sluchátko charismatický J. R. Ewing (Larry Hagman) a pohrozil, že odejde. Linda Grey se tedy stala na chvíli režisérkou, tak jako o několik desítek let později například Mathew Grey Gubler, představitel Spencera Reida v seriálu Myšlenky zločince.

Sledujte Sherlocka Holmese: Jak prosté ve středu na Prima LOVE ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.