Po Příchuti lásky se vrací herec z Emeraldy v nové telenovele Dvě tváře lásky

Po posledním dílu turecké telenevely Příchuť lásky se znovu vracíme do Mexika k jedné z nejslavnějších telenovel vůbec. Dvě tváře lásky uvidíte už 29.12. na Prima LOVE!

Dvě tváře lásky jsou dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a překvapivé záměně identit. Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola níhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohami. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě.

Jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel je dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a nečekané záměně identit. Paulina a Paola (Gabriela Spanic v obou rolích) jsou identická dvojčata, která byla hned po narození oddělena a vyrůstala každá v jiné rodině. Paulina je něžná, hodná a čestná žena, která žije skromně a ne vždy má dost peněz. Zasnoubila se s obyčejným mužem, jenž si ji možná ani nezaslouží. Paola je naopak zlomyslná, vypočítavá a nevěrná. Díky tomu, že se vdala se za boháče Carlose Daniela Bracha (Fernando Colunga), si užívá luxusu. Manžela nemá nijak zvlášť v lásce a vesele ho podvádí s mnoha milenci, dokonce i s vlastním švagrem Willym (Juan Pablo Gambora). Když se sestry po letech náhodou znovu shledají, Paola toho rychle zneužije a vymyslí ďábelský plán. Křivě obviní nešťastnou Paulinu z krádeže šperků, aby ji mohla vydírat. Paola přinutí Paulinu, aby si s ní vyměnila identitu. Laskavá Paulina musí předstírat, že je Carlosovou manželkou, aby si prohnaná mrcha Paola mohla nezřízeně užívat. Uběhne několik let a Paulina se mezitím sblíží se svou novou rodinou. Jenže pak se Paola nečekaně vrací a znovu převrátí Paulinin svět vzhůru nohami.

Příchuť lásky sledujte už 29.12. na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.