Počasí se mění, vraždí se dál

Ve středu 20. 2. se těšte na první díl premiérové třetí řady seriálu Slunečno, místy vraždy. Detektiv Jim Longworth sice doufal, že bude mít v ospalém městečku na Floridě poklidný život, ale zločincům se v místních mokřadech zkrátka neobvykle daří.

Seriál tvůrce Cliftona Campbella, který produkoval mimo jiné seriálové tituly, jako jsou Ve službách FBI, Profiler a 21 Jump Street, se bude na Prima family pravidelně objevovat od 20. 2. každou středu od 22.50 hod.

Pohledný a velice schopný detektiv Jim Longworth, kterého představuje charismatický australský herec Matthew Passmore, dříve pracoval v chicagském oddělení vražd a kvůli jeho aroganci a neúctě k autoritám se s ním dá jen velice těžko vycházet. Bývalý kapitán ho obvinil, že spal s jeho manželkou, a postřelil ho, takže musel Longsworth odejít do exilu. Přestěhoval se do ospalého městečka Palm Glade na Floridě poblíž národního parku Everglades. Myslel, že si bude užívat golfu a sluníčka a zločiny ho nebudou trápit. Jenže brzy zjistil, že městečko není tak idylické, jak si představoval, a vraždí se tu ostošest. Každý případ Longwortha vyhání z golfového hřiště. Musí se vrátit do svého živlu a opět všem dokazovat, že je jeden z nejbystřejších detektivů, kteří kdy nosili odznak.

Třetí série začíná v momentě, kdy se forenzní sestra Callie, která s Jimem úzce spolupracuje, rozhodla zůstat v Palm Glade. Oba se pokusí navázat bližší vztah. Přes vzájemnou lásku a podporu je tíží velká rozhodnutí, musejí se naučit čelit životním výzvám bok po boku. Na policejním oddělení mezitím probíhá zemětřesení. Vedení sem poslalo krásnou Jennifer Starkeovou, aby zanalyzovala výsledky policejní práce v Palm Glade. I to je důvod, proč se rozhodne provádět hodnocení také v terénu, což vede k neobvyklému napětí mezi ní a nepoddajným Longworthem. Ve třetí sérii bude Jim vyšetřovat například smrt muže, u kterého svědci zahlédli UFO, mrtvolu ženy v kostýmu mořské panny, vraždu v nudistické kolonii, smrt supermodelky nebo zabití vítěze loterie, který zrovna získal 130 milionů dolarů.

Seriál se měl původně jmenovat Sugarloaf a odehrávat se v oblasti Tampa Bay na Floridě. Nakonec ale dostal jméno Glades a odehrává se v Palm Glade, což je vymyšlené město, žádné takové na Floridě neexistuje. Natáčí se v bývalém skladu koberců v Pembroke Parku ve Fort Laureldale na Floridě spolu se seriálem Status: Nežádoucí, Retired at 35 a wrestlingovými pořady. Pilotní díl série byl nejsledovanějším originálním programem v historii kabelové televize A&E, k obrazovkám tehdy přitáhl 4,2 milionu diváků.

Dívejte se každou středu od 22.50 hod. na Prima family

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.