Podívejte se na film s Channingem Tatumem, kde nebude za hezouna

Oslnivý představitel Tylera z filmu Let´s dance, herec Channing Tatum, vám v sobotu ve 22.15 na Primě ukáže, že se svým tělem dokáže mnohem víc než jen otočky v rytmu rozdováděné hudby. Drsnými pěstními souboji si bude ve filmu Život je boj pomalu klestit cestu ke štěstí. Bude to ale správná cesta?

Chlapecká tvář Channinga Tatuma uchvátila už nejedno dívčí srdce. Zvlášť, když se předvedl ve filmech Let´s dance jako skvělý tanečník a partner prima baleríny Nory.

Ve snímku Život je boj doplní jeho rošťácky sladký úsměv i návaly zlosti a pohled bojovníka, který je schopný bez kompromisu zápasit na život a na smrt. Už nepůjde o lehký letní příběh, ale o drsný film, se kterým se ponoříme na dno špinavého newyorského podsvětí.

Právě tam se pohybuje jako ryba ve vodě mladý Shawn, jenž sní o lepším životě, v němž už nebude muset každý den prodávat padělané zboží a smlouvat o pár drobných. Chytne se tedy šance vydělávat si jako bojovník v nelegálních pouličních zápasech ve volném stylu. Pěsti, pot a krev se stanou jeho denním chlebem. Tento svět je ale proradný a málokdy můžete zvítězit jen v čestném souboji.

Channing Tatum je ve své roli neuvěřitelně přesvědčivý a má i proč, neboť se sportu věnoval od útlého dětství a dokonce studoval i bojová umění. Vy se budete moci přesvědčit, že byl skvělým žákem. Jeho tělo bylo pravidelným tréninkem zušlechtěno do obdivuhodných proporcí antické dokonalosti.

Kvůli svým fyzickým proporcím, stejně jako pěknému obličeji se tak záhy začal živit jako model až zabrousil i do herectví. Pro Tatuma i diváky skvělé rozhodnutí, které přináší stále cennější výsledky v podobě nejen divácké návštěvnosti jeho filmů, ale i mnoha filmových a hereckých ocenění. Snímek Život je boj to jen potvrzuje.

Prima ho vysílá v sobotu ve 22.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.