Podívejte se na nové zimní identy televize Prima. Jsou Prima!

Vánoce a zima se blíží mílovými kroky, jejich náznakům už se v podstatě nedá vyhnout. Ať už jde o vánočně vyzdobené obchody nebo ledovku na silnicích, je jasné, že nejkrásnější svátky roku jsou na dosah ruky. Ani FTV Prima samozřejmě nemohla zůstat pozadu, a proto právě vyjíždí s novými identy.

Televizní identy nejsou pro diváky Primy žádnou neznámou. Všichni už si určitě zvykli na to, že je mezi jednotlivými pořady "provázejí" v krátkých klipech oblíbené tváře televize.

Již na podzim mohli diváci zaznamenat, že grafika a celá vizuální komunikace FTV Prima prošla velkou změnou. Tu má na svědomí především vedoucí Kreativního oddělení Prima Group Michal Pacina, který je podepsán i pod hlavní ideou zimních identů: "Některé tváře našeho zpravodajství, publicistiky, zábavy a seriálů vystupují v lehce stylizovaných situacích na různá témata, která souvisejí s jejich pořady a osobnostmi. Takže Zdeněk Pohlreich ví, že je Prima to rozpálit. Josef Klíma, že je Prima objevovat a Petra Hřebíčková, že je Prima si hrát. Mladí hrdinové našich Vinařů si zase užívají, že je Prima být spolu, a to samé přeje svým divákům i TV Prima," říká kreativní ředitel skupiny Prima Michal Pacina, pod jehož vedením nové znělky vznikly. Výtvarnou složkou zimních identů se zabýval art director Milan Malík.

Čím jsou aktuální zimní identy ojedinělé? Podle jejich režiséra Filipa Racka zejména svým novátorsky uměleckým laděním. Posuďte sami!

A kdo vás bude zimními identy provázet?

Užijte si třeba oblíbený pár ze seriálu Cesty domů Romana Zacha a Henrietu Hornáčkovou, star české televizní publicistiky Josefa Klímu, dvě krásné blondýny Petru Hřebíčkovou a Veroniku Žilkovou. Ta první momentálně září v původním seriálu Svatby v Benátkách, na roli Veroniky Žilkové v novém seriálu Všechny moje lásky si budete muset ještě chvíli počkat. Již tradičně se v identech můžete pobavit s Martinem Krausem. Během natáčení s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem dokonce i hořelo. "Bylo mi opravdu vedro. Vzpomínám si, že mi takhle jednou hořelo i v kuchyni a nebylo to zrovna příjemné," říká Zdeněk Pohlreich.

"Zdeněk Pohlreich je člověk, který dělá věci s vášní. A proto ví, že je Prima to rozpálit. U Zdeňka jsme proto použili stylizaci s ohněm před i za ním, takže nikdo nemůže pochybovat o tom, že to fakt umí rozpálit," dodal s úsměvem Michal Pacina.

Pamatujete si Buddyho a Julii z Vinařů? I jejich představitelé Jan Brožek a Anna Fialová jsou jedněmi z tváří zimních identů. Dalším výrazným párem je pak Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle, tak trošku neobvyklá "zprávařská" dvojice, která už má ovšem ve zpravodajském studiu své místo jisté. Ti natáčeli i silvestrovský přípitek, který uvidíte přesně o půlnoci 31. prosince. Ze studia Zpráv FTV Prima se samzřejmě nedal vynechat ani Karel Voříšek. A co by to bylo za zimní identy bez krásné Ivy Kubelkové?

Jak tedy vypadají zimní identy?

Podívejte se i do zákulisí natáčení:

Prohlédněte si galerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.