Seriály a filmy

2. srpna 2013 10:57

Markéta Zídková

Podzimní program Primy: Osobně vás provede ředitel programu Petr Vladyka

VyVolení, QI, Vaří celé Česko či opravdové příběhy v seriálu Křižovatky života. Jak tato lákavá krmě vznikla? Vysvětlí vám programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka.

Spolu s Petrem Vladykou své nové pořady představí jejich tváře – moderátoři či porotci. Všichni se sešli na naší tiskové konferenci.

Leoš Mareš vám vysvětlí, na co se můžete těšit v QI, Pavel Cejnar jak si představuje nové VyVolené. A celou reportáží vás obrazově bude provázet krásná červenočerná korálovka ze ZOO Dvůr Králové – ochočený had, který se rád předvádí i s dětmi.

A tady už je slíbené video:

Na které pořady se nejvíce těšíte? Pokud máte chuť, hlasujte v anketě - a zároveň uvidíte, na co se nejvíc těší ostatní:

VIDEO: Podívejte se na novou znělku Cest domů II.

Cesty domů II. – Představujeme nové postavy, nové příběhy

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.