Pohádkový režisér, mladá herečka a specialista asistované reprodukce v Show Jana Krause

V dalším dílu Show Jana Krause se představí režisér Václav Vorlíček, herečka Andrea Kerestešová a lékař Tonko Mardešič. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

Oblíbenou talkshow dnes jako první host zahájí neméně oblíbený režisér Václav Vorlíček, který natočil řadu těch nejlepších pohádek a komedií českého filmového fondu a který také výrazně ovlivnil hereckou kariéru samotného moderátora Jana Krause. „27 filmů a ještě asi 4 pohádky, které byly na objednávku. To člověk pořád vymýšlel, která pohádka ještě nebyla natočená,“ upřesňuje moderátorův výčet své filmografie pan režisér a pokračuje: „Celá léta jsem úzce spolupracoval s Milošem Macourkem a jednou jsem mu povídal, poslyš, když je balet Labutí jezero, tak to přece musí být z nějaké pohádky, to musel někdo vymyslet. On to skutečně někdo vymyslel, nevím teď přesně kdo, ale možná to byl bratr Puškina. No a my jsme z toho udělali film, který se jmenoval Jezerní královna.“

Podívejte se na rozhovor s režisérem:

Dalším hostem je herečka Andrea Kerestešová, jež je známá nejen z řady televizních seriálů, ale aktuálně ji čeká také premiéra filmu Celebrity s. r. o. Jan Kraus nám připraví malou ukázku, aby nás na film, který se odehrává v prostředí natáčení nekonečných seriálů, navnadil. „Já vím, že to bude pikantní ukázka, už mě na to připravili,“ komentuje spot Andrea a dále vysvětluje svou ostýchavost týkající se lechtivých scén: „To je tak maximum, co jsem ukázala. Zatím nebyla žádná taková scéna, která by mě přesvědčila, že se mám svléknout. Zatím mi to připadá nedůležité.“ A protože téma erotiky před kamerou je nevyčerpatelné, pokračuje: „Myslím si, že se to dá vždy udělat tak, že tam bude trochu erotiky, ale zároveň nebude vidět všechno. Pro mě je třeba i ta bradavka citlivá, tak proč bych ji měla ukazovat?“

Podívejte se na rozhovor s herečkou:

Třetím a posledním hostem je pan doktor Tonko Mardešič, specializující se na asistovanou reprodukci. „Zásadní rozdíl u dětí po mimotělním oplodnění je v tom, že jsou výsledkem týmové práce,“ říká na úvod s náznakem ironie pan doktor: „Dneska je to všechno o dost složitější. Ono dokonce může být víc i těch tatínků a maminek.“ Určité problémy s početím potomků existovaly vždy, ale oproti minulosti přece jen v určitém ohledu ke změně došlo. „Dneska nejsou hlavní indikací pro asistovanou reprodukci problémy na straně žen, ale mužů,“ upřesňuje pan doktor Mardešič. „Dříve se říkalo, ona mu nedala syna, nedala mu dítě, ale my dobře víme, že už tenkrát to bylo půl na půl a dneska je to ještě horší, v neprospěch chlapa.“ A v čem tkví problém? „V přírodě jsou stovky milionů spermií a jen jediné vajíčko, jenže my se teď dostáváme do situace, kdy máme víc vajíček než spermií, kterými bychom mohli ta vajíčka oplodnit. Embryolog třeba dvě hodiny hledá, než najde tu jednu jedinou chudinku spermii…,“ šokuje svými fakty pan doktor.

Podívejte se na rozhovor:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.