Seriály a filmy

5. září 2020 01:35

Pohodová česká komedie Špunti na vodě vás vrátí na dovolenou

Prodlužte si léto s komedií Špunti na vodě, nadupanou hláškami, které již stihly zlidovět, biják o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi – manželkám a nepředvídatelným nástrahám navzdory. Vyplouváme v sobotu 12. září ve 20.15 na Primě!

  • Malý Vojta: „Mami, já už vím, čím budu.”
  • Maminka Alice: „To je dobře.”
  • Malý Vojta: „Budu nájemnej vrah.”
  • Maminka Alice: „Nebudeš. Neumíš po sobě uklízet.”

Za úspěšnou českou komedií Špunti na vodě stojí režisér Jiří Chlumský. Scénář Marcela Bystroně přivedl před kameru Pavla Berkoviče exkluzivní společnost výtečných herců a hereček – trojici otců si zahráli Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Pavel Liška a jejich partnerky Tatiana Vilhelmová, Jana Kvantiková a Anna Polívková, která svojí roli maminky čtyř dětí ve Špuntech na vodě označila za „životní příležitost“. V jakém smyslu? „S rolí matky neměla Anna Polívková v té době ani herecké, ale ani osobní zkušenosti. Inspiraci proto hledala u svých kamarádek, které ve výchově malých ratolestí mají již bohatou praxi.

Poslechněte si rozhovor s Annou Polívkou nejen o filmu Špunti na vodě:

Coby babička Lada a děda Václav, kvůli jejichž zlaté svatbě to vlastně všechno začalo, se představí Dana Syslová a Arnošt Goldflam.

Zpěvák Michal Hrůza složil písničku pod názvem Sázava a nazpíval ji společně pro film s Nelly Řehořovou, která hraje ve snímku dceru Jiří Langmajera a Táni Vilhelmové.

Bratři Igor a David chtějí se svým bratrancem Ondrou oslavit zlatou svatbu rodičů plavbou po Sázavě. Jejich manželky mají však už dost lhaní a slibů, a tak se sbalí a vyrazí samy s Ondrovou přítelkyní na kola. Tátové bez vědomí manželek vyjedou na vodu - jen s dětmi vstříc dobrodružství a bláznivým zážitkům...

Film Špunti na vodě sledujte v dalším zářijovém sobotním Prima kině ve 20.15 na Primě!

Špunti na vodě pobaví všechny generace

Film Špunti na vodě se natáčel během léta převážně v exteriérech v Českém Šternberku, Soběšíně, Kácově, Vlašimi a Praze v příjemně uvolněné atmosféře, což je na výsledku samozřejmě znát. „Spolupráce na filmu byla skvělá, sešla se výborná parta v čele s panem režisérem, který je neuvěřitelný pohodář. Takže mi natáčení připadalo skoro jako letní dovolená,“ potvrzuje Hynek Čermák. Špunti na vodě pobaví diváky všech generací, každý si v dobrodružství plném nečekaných zápletek a zábavných rozuzlení najde to své.

Pusťte si také rozhovor s Jiřím Langmajerem o filmu Špunti na vodě:

Tátové a 7 špuntů

Dospělým hereckým hvězdám ve filmu zdatně sekundují „špunti“ – sedm dětí různého věku. Pubertální dceru Jiřího Langmajera ztvárnila Nelly Řehořová, talentovaná herečka, zpěvačka a blogerka známá z filmů Zdeňka Trošky Strašidla a Babovřesky. Nelly nejenže neohroženě zvládla jízdu v kánoi, ale společně s Michalem Hrůzou nazpívala i titulní písničku k filmu.

Bohatou filmografii včetně diváckého hitu Líbáš jako Bůh má na svém kontě Filip Antonio. Ovšem ve Špuntech na vodě si poprvé zahrál spolu se svým mladším bráškou Viktorem. „Šíleně rád se směje, pořád dělá nějaké blbiny a je s ním velká sranda,“ trefně charakterizoval bráchu i jeho filmovou postavu Filip.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.