Pokračování Květin v podkroví ukáže vztah sourozenců ve snímku Život v hříchu

Pokračování knižní série začínající bestsellerem Květiny v podkroví od autorky Virginie C. Andrews. Jak dopadli sourozenci, kteří žili pod zámkem v podkroví? To uvidíte ve 20.00 na Prima LOVE už tuto neděli. V televizním filmu uvidíte i hvězdu ze seriálu Sex ve městě Jasona Lewise nebo Heather Graham.

Třetí pokračování televizního filmu, který začal příběhem s názvem Květiny v podkroví, pokračoval Lístky ve větru, které navazují na Život ve hříchu, uvidíte už tuto neděli po 20. hodině na LOVE.

Jak vypadá život sourozenců, které jejich matka a babička držely zamčené v podkroví? Na to má autorka knižní předlohy jasnou odpověď.

CHCETE SE DOZVĚDĚT, JAK ŽIJE ABSOLUTNÍ SAMEC ZE SEXU VE MĚSTĚ DNES?

Život ve hříchu jako pokračování příběhu sourozenců

Cathy a Christopher vyrůstali jako bratr a sestra, ještě se dvěma dalšími sourozenci, zavření v podkroví, kde je držela pod zámkem jejich babička a posléze i matka Corrine. Dnes je z Christophera doktor Sheffield a z Cathy učitelka baletu paní Sheffieldová. I když se oba sourozenci snažili žít obyčejným životem, jejich vroucná vzájemná láska, která vzplanula v zajetí, je přemohla a nyní žijí jako manžel a manželka. Cathy s Christopherem vychovávají dva syny. Prvním je Jory Marquet, kterého Cathy počala v době, kdy se snažila žít bez Christophera, ale Joryho otec zemřel, dřív než se Jory narodil. Druhým synem je Bart Sheffield, který se narodil z pomsty, neboť Cathy svedla manžela své matky Corrine, aby se jí za vše pomstila. Po pomstě skončila Corrine v ústavu a Christopher s Cathy se odstěhovali do jiného státu, kde začali vystupovat jako manželé.

Celá rodina Sheffieldů si žije poklidným životem, dokud se do sousedství nenastěhuje nová nájemnice, kterou je matka Cathy a Christophera, Corrine Foxworthová. Corrine rychle zmanipuluje svého vnuka Barta, prozradí mu i to, že jeho rodiče jsou bratr se sestrou, a její sluha John Amos, který celá léta sloužil Corrininu otci Malcolmovi, rád Bartovi říká znepokojivé informace...

Sledujte třetí pokračování s názvem Život ve hříchu už v neděli ve 20.00 na LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.