Seriály a filmy

20. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Pomohla krimi Hawaii 5-0 sláva seriálového fenoménu Ztraceni?

Není to jen herec korejského původu, kterého můžete znát právě ze seriálového fenoménu let minulých. Fanoušci vymysleli speciální teorii.

Co uvidíte v pátečním dílu Hawaii 5-0?

V novém seriálu Primy LOVE uvidíte, že atentáty se nevyhnou ani tak krásné zemi, jakou Havaji bez pochyby je.

Na Havaji dojde k několika výbuchům nastražených bomb. Detektivové jsou v nejvyšší pohotovosti. Přijdou na to, že člověk, který terorizuje město, by mohl mít spojení se známým žhářem a násilníkem, který je v havajském vězení…

Sledujte premiérové díly seriálu v pátek ve 2015 na Prima LOVE.

Zásadní vedlejší role

Výraznou tváří úspěšného seriálu je vedlejší seriálová postava, kterou hraje Daniel Dae Kim. Ačkoliv Kim nepatří ke dvěma hlavním postavám, jež ztvárňují Alex O’Loughlin a Scott Caan, jeho seriálový charakter má u diváku vysokou oblibu.

Autoři seriálu se dokonce nechali slyšet, že to byl právě Kim, kdo byl úplně první z herců obsazen do Hawaiie 5-0. Kim totiž kvůli svému korejskému původu mohl ztvárnit muže, který se na Havaji narodil. I to je pro herce výhrou, protože je jediným, kdo se objevil v každém dílu všech sérií televizní show.

Ztraceni

Kriminálka Hawaii 5-0 byla obnovena přesně v roce, kdy skončil seriálový hit Ztraceni, kde mimo jiné herec Daniel Dae Kim hrál také a stal se hvězdou. Oba dva seriály se natáčely v krásné přírodě Havaje a podle seriálových fanoušků to vypadalo, že letadlo Ztracených ztroskotalo právě na Havaji.

Kromě toho se v seriálu Hawaii 5-0 objevilo minimálně 18 herců, kteří si zahráli ve Ztracených. Autoři tak zkrátka využili slavné lokace a momentálního slavného spojení s kutlovním seriálem Ztraceni.

Dívejte se na seriál Hawaii 5-0 každý pátek ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Ztraceni

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.