Seriály a filmy

23. listopadu 2019 22:14

Petra Kloidová

Pomsta neopětované lásce? Nedělní večer na Prima LOVE ukáže, jak se nechovat

Stará láska nerezaví, ale co ta, která je neopětovaná? Nešťastným způsobem všechno řeší hlavní postava thrilleru Slepá posedlost.

Nosit ve svém srdci více jak dvacet let city ke své školní lásce je ojedinělé, nicméně, rozhodně ne neskutečné. Valerie ani po dvaceti letech nezapomněla na svou lásku ze střední školy a ráda by začala znovu. Když zjistí, že Gary nemá zájem, rozhodne se pomstít...

Pomsta, která bude bolet

Americký thriller Slepá posedlost je napínavý thriller, který rozebírá zajímavý fenomén posledních let. Gary a Valerie bývali na střední škole pár. Po maturitě se každý vydal na jinou vysokou školu a Gary nebyl zralý na vztah na dálku. Dnes, po dvaceti letech, se koná setkání spolužáků a oba se tam objeví. Gary využívá tuto příležitost k tomu, aby se jí za své tehdejší chování omluvil, a Valerie tvrdí, že už je to dávno za ní, je nad věcí. Valerie se za těch dvacet let podařilo vybudovat úspěšnou firmu na luxusní kabelky a žije si docela dobře. Gary zanechal studia práv a se svým kamarádem Waltem založili přepravní společnost. Je již dlouho ženatý s Jess, která je cvičitelkou jógy, a spolu mají dvě děti. Starší Carissu a mladšího Zacha. Valerie Garyho políbí a pozve ho k sobě do hotelu. Gary polibek opětuje, ale na hotel s Valerií nejde.

I když mají s Jess problémy, svou ženu miluje a neudělal by jí to. Valerie tvrdí, že o nic nejde, není uražená, ale ve skutečnosti si tím Gary zadělal na problém. Valerie se Garyho nehodlá vzdát. Odjede do L. A., kde Gary žije, a tvrdí, že je tam služebně. Ve skutečnosti začne sledovat jeho i jeho rodinu. Domluví si s Garym oběd a schválně mu dá pusu na rozloučenou tak, aby na jeho košili zanechala rtěnku, aby Jess žárlila. Gary a Jess mají finanční problémy a to se projevuje na jejich vztahu i na vztahu s Carissou. Carissa by chtěla studovat herectví, byla přijata na vysněnou školu, ale Gary stále nemá peníze, aby mohl zaplatit školné. A do toho musí čelit neodbytné Valerii. Snaží se jí vysvětlit, že nemá zájem o navázání vztahu, chce zachránit své manželství, ale Valerie je jako posedlá. Stále víc a víc přitvrzuje, až to dojde tak daleko, že Jess vyhodí Garyho z domu.

Slepá posedlost bude mít premiéru tuto neděli ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.