Seriály a filmy

26. listopadu 2018 13:53

Ilona Blašková

Popová legenda Phil Collins vystoupí v Praze!

Popová legenda Phil Collins vystoupí v Praze!

Britský zpěvák, bubeník a bývalý lídr skupiny Genesis Phil Collins ovládl svou hudbou miliony lidí po celém světě. Proslavily ho hity jako například You Can't Hurry Love, Against All Odds nebo One More Night, které obsazovaly první příčky hudebních žebříčků. Za celou svou kariéru prodal rekordních 100 milionů nosičů.

Před pár lety byl však nucen kvůli zdravotním potížím koncertování přerušit, ale záhy se vrátil zpět na podia a vyprodal sérii koncertů v Evropě a Severní i Jižní Americe. „Myslel jsem si, že budu v klidu odpočívat. Ale díky fanouškům, mé rodině a podpoře některých mimořádných umělců jsem znovu objevil svou vášeň pro hudbu a koncertování. Nastal čas si to všechno zopakovat. Jsem opravdu nadšený. Přijde mi to jako správná věc," říká Phil Collins.

Nyní se chystá opět na evropskou půdu, kde tentokrát Prahu nevynechá. V rámci svého turné “Not Dead Yet“ vystoupí v pražské O2 aréně 25. června. Vstupenky jdou do prodeje již 30. listopadu. S kým se tam potkáme?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.