Porotkyně Talentu, Diana Mórová, v pátek vybere nejlepší sexy vystoupení za rok 2018

Slovenská herečka a porotkyně Česko Slovensko má talent, Diana Mórová, má ráda taneční vystoupení a fyzicky náročné show, kterých se v roce 2018 dočkala požehnaně. Během pátečního večera uvidíte výběr toho nejlepšího, co viděla v talentové soutěži za rok 2018.

Herečka a porotkyně Diana Mórová už několik let funguje jako porotkyně Česko Slovensko má talent po boku Jara Slávika a Jakuba Prachaře. Během roku 2018 vedle ní usedla nová porotkyně, zpěvačka Marta Jandová.

Diana je bývalá gymnastka a tanečnice a aktivním rolím se nevyhýbá ani v divadle, proto není divu, že ve svém výběru toho nejlepšího z Talentu vyzvedne aktivní vystoupení spojené s uměním.

Co uvidíte v jejím výběru?

Sexy sedmnáctiletá twerkerka

Většina poroty byla trochu v rozpacích, jelikož křehké blondýnce bylo pouhých sedmnáct let. Diana Mórová byla nadšená. Ví moc dobře, že twerk není jednoduchá taneční disciplína, a tak se ráda něco přiučila.

Tanec na míči

Takové vystoupení Česko Slovensko má talent ještě nevidělo. Italský tanečník předvedl v mikině a džínách akrobatickou/taneční show, která nemá obdoby.

Youtuber Tary a akrobatické vystoupení

V Česko Slovensko má talent se objevil i jeden z nejúspěšnějších youtuberů Tary se svými kamarády. Ti do svého vystoupení zakomponovali velice vtipně i Dianu Mórovou.

Ostatní výběr Diany Mórové uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.