Seriály a filmy

12. ledna 2016 06:30

Gabriela Gabrielová

Portál Prima COOL vstupuje do roku 2016 v novém kabátu

FTV Prima spustila počátkem roku novou, moderní verzi webových stránek Prima COOL. Kromě informací o oblíbených seriálech, filmech a pořadech vysílaných na televizní stanici Prima COOL se mohou uživatelé těšit z nových rubrik zasvěcených filmovým recenzím, gamingu či originálním videopořadům.

„Naším cílem je být na českém trhu největším zábavním webem pro mladé, a to právě díky vysoce kvalitnímu a cool obsahu se zaměřením na nové trendy – ať již z oblasti e-sportu nebo fenoménu youtuberů,“ říká Daniel Grunt, šéf nových médií FTV Prima.

Nový web Prima COOL nabízí čtenářům články týkající se televizních seriálů, filmů, počítačových her. Na své si přijdou také milovníci automobilů či sportu. Obsah je od ledna rozšířen o novinky z oblasti popkultury, ale nejen se zaměřením na velké zábavní značky a jejich hvězdy, ale i z hlediska životního stylu geeků a fanoušků. Šéfredaktorem webu je Petr Cífka, který má za sebou úspěšné projekty filmového webu MovieZone.cz nebo 1000 věcí, co mě serou. Opírá se o kolektiv autorů v čele s herním guru Zdeňkem Princem (ex-šéfredaktor Hrej.cz), Radkem Londinem (ex-šéfredaktor Maxim.cz) a filmovým a seriálovým publicistou Karlem Ryškou.

Nový web klade mnohem větší důraz na původní a originální video obsah. Už teď se mohou uživatelé bavit u nového herního magazínu COOLGames. Na nejzajímavější tituly z programů kanálů televize Prima upozorňují COOLtovky v bedně a jakousi tematickou hitparádou filmů je COOL10. Už v zimě se ale objeví řada nových formátů, a to i komediálních.

Vzhledem ke vzrůstající popularitě video obsahu došlo na webu k výraznějšímu propojení s partnerským portálem You.bo. Na webu Prima COOL tak mohou návštěvníci najít každý den tři tipy na vybraná videa a jeden exkluzivní příspěvek od spřízněného youtubera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.