Porthos a Athos v pondělí odhalí kus ze své bolestivé minulosti

Tři Mušketýři budou tentokrát bojovat proti malému, zato pořádně vychytralému podvodníkovi Bonnaiere. Ten připomíná tak trochu postavu Jacka Sparrowa z filmu Piráti z Karibiku. Zároveň se odkryje něco z Athosovy a Porthosovy minulosti! To vše uvidíte už na Primě ve 20. 15

Třetí díl Třech mušketýrů dovolí divákům odhalit několik tajemství postav ochránců francouzského krále. Mušketýři jsou vysláni do Le Havre, aby našli maloobchodníka a výzkumníka Bonnaireho (James Callis) a odvedli ho zpátky do Paříže, aby byl napomenut za zničení obchodní dohody mezi Francií a Španělskem. Tato mise, zprvu vyhlížející jako poklidná, se však dostane do nepříjemných zvratů. Mušketýři totiž musí porážet překvapivé množství Bonnaireho nepřátel.

Seznamte se s Bonnaire, kombinací Johnnyho Deppa a Roberta Downeyho Jr.

Postavu zalétného obchodníka Bonnaireho hraje James Callis, který se se svým charakterem často přibližuje kombinaci ujetého Jacka Sparrowa (Johnny Depp) a okouzlujícího egomaniaka, amerického herce, Roberta Downeyho Jr. James Callis se rozhodne mušketýrům pořádně zatopit i ve chvíli, kdy se oni snaží uchránit před smrtí jeho samotného.

Porthos je během ochrany podvodníka ošklivě zraněn při nečekaném útoku ze zákrytu. Mušketýři si tedy prozatímně našli útočiště ve zchátralém panském venkovském sídle Athosovi rodiny. Kolegové Athose zjišťují, že tajemný mušketýr je vlastně bohatý synáček. Nikdo však netuší o jeho bolestivé minulosti, kterou prožil na panství s Milady. Athos odhalí její starý obraz visící na zdi. To v něm probudí další vzpomínky a bolest. Co se mezi Milady a Athosem doopravdy stalo?

Porthos zjišťuje, že další obchodní plán Bonnaiereho je vydělat na otroctví. Ve Španělsku si chce zařídit plantáž a přivést z Afriky otroky. Porthose jeho záměr pořádně naštve, protože jeho matka se přes ohromnou bolest do Evropy dostala stejným způsobem.

Tři mušketýry uvidíte na Primě už v pondělí ve 20. 15!

Sami herci z BBC vám něco vzkazují:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.