Seriály a filmy

12. února 2014 10:02

Markéta Zídková

Posedlost dietami: Některé zkušenosti stačí zažít pouze jednou a dost!

Posedlost dietami: Některé zkušenosti stačí zažít pouze jednou a dost!

Každá z nás má někdy pocit, že o hubnutí už všechno ví. Ale to jsme na omylu.

Hubnutí se Světem zdraví bylo pro mne velmi jednoduché. Okamžitě jsem pochopila, co dělám špatně a doporučenými radami své nutriční specialistky jsem se začala řídit. Systém změny ve stravě a v denním režimu mi vyhovoval. Kila rychle mizela a motivace s ubývajícími kily přicházela sama,“ vysvětluje Andrea (na fotu), které se podařilo zhubnout 15 kg a pokračuje dál.

Napište nám příběh a zkušenosti s tou nejhorší dietou svého života!

Vyhrajte špičkové hubnoucí programy Světa zdraví v hodnotě 100 000 Kč

10 nejbláznivějších, nejbizarnějších a nejšílenějších příběhů bude odměněno výhrami v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Nejzajímavější příběhy zveřejníme a odměníme ročním programem ve Světě zdraví v hodnotě 10 000 Kč.

Podívejte se na video aneb 3 jasné kroky jak soutěž probíhá:

1. Napište nám svůj příběh a zkušenosti s nejhorší dietou vašeho života. Popište na 1–2 odstavce nejhorší dietu vašeho života společně se svou fotografií a jménem pošlete tento příběh na e-mailovou adresu: soutez@svet-zdravi.cz.

2. Získejte co nejvíce “To se mi líbí”. Vaše příběhy a fotky budeme postupně zveřejňovat na Facebooku Světa zdraví a vy tak budete získávat od fanoušků a také čtenářek prima-zeny.cz hodnocení “To se mi líbí”.

3. 10 nejoblíbenějších příběhů vyhrává. 10 příběhů s nejvíce “To se mi líbí” vyhrává od Světa zdraví programy na trvalé zhubnutí v celkové hodnotě 100 000 Kč, které vám pomohou nastartovat ten správný hubnoucí proces a změnu životního stylu.

Podívejte se, jaké příběhy jsou již ve hře

Soutěž už je v plném proudu a už teď si můžete přečíst mnohdy šílené a bláznivé způsoby, jakými se lidé snažili zhubnout. Některé jsou šokující, jiné pro zasmání, bude vás to bavit :)

Příběhům, které vás zaujmou nejvíce, dejte “To se mi líbí” a nezapomeňte nám poslat i svůj příběh. Těšíme se! Připomínáme, že hrajeme o 10 špičkových programů na hubnutí v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.