Posledních 6 dílů Ano, šéfe! startuje už 27. srpna na Primě

Gastronomická show Ano, šéfe!, která se za dobu svého vysílání stala skutečně kultovní, spěje do svého finále. Od pondělí 27. srpna se na obrazovkách televize Prima objeví poslední díly pořadu. Nepropásněte tuhle závěrečnou spanilou jízdu Zdeňka Pohlreicha!

Oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, jemuž dnes ve světě gastronomie neřekne de facto nikdo jinak než Šéf, v posledních dílech pořadu Ano, šéfe! navštíví Nové město pod Smrkem, Chomutov i pražskou Hostivař, pomůže také pojízdnému bistru – food trucku v Ostravě.

Epizody z pořadu Ano, šéfe! můžete sledovat i online na iprima.cz

Ano, šéfe! je pořad, který si od samého začátku kladl za cíl pozvednout gastronomii v Česku a který si u diváků získal značnou popularitu, spěje do svého velkého finále. Zdeněk Pohlreich zachraňoval v průběhu téměř 10 let nejrůznější upadající či nefungující gastronomická zařízení. Nouze nebyla o humor a vtipné hlášky, z nichž některé se staly doslova legendárními. Ano, šéfe! se začalo natáčet v roce 2008 a poprvé se Ano, šéfe! objevilo na obrazovkách v roce 2009.

Proč Zdeněk Pohlreich už v natáčení Ano, šéfe! nepokračuje?

Poslední díly oblíbeného Ano, šéfe! uvidíte na Primě od 27. srpna.

Podívejte se, na co se můžete těšit hned v tom prvním, premiérovém:

Poslechněte si také, co k dalším aktivitám Zdeňka Pohlreicha na Primě prozradil programový ředitel Roman Mrázek na tiskové konferenci k podzimnímu schématu televize Prima:

Pořad Ano, šéfe! vystřídá novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem – pořad Ano, šéfová!

Jitka dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem Santem vrátila do Česka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.