Seriály a filmy

30. července 2018 22:00

Petra Kloidová

Potřebujete nabrat sílu a energii? Podívejte se na online filmy se silnými ženskými postavami

Pokud máte rádi silné ženské postavy, které se dokážou porvat se životem přesně o to sousto, které chtějí, máme pro vás v nabídce několik filmů, na které se můžete podívat v klidu domova online. Kdykoliv se vám bude chtít, třeba ve dvě ráno, když celý dům spí, vy můžete nabrat inspiraci sledováním krásných filmů.

Filmové léto nemusí znamenat jen to, že si zajdete do letního kina. Koukněte se na to, na co máte chuť, v kteroukoliv hodinu. Máme pro vás online filmy, kterými se můžete nechat inspirovat, nechat se uchlácholit, nebo se u nich bát!

3 SKVĚLÉ HORORY PRO TOTO LÉTO NAJDETE ONLINE NA PRIMA LOVE

3 ROMANTICKÉ KOMEDIE O SVATBÁCH MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA LOVE

Silné ženy

Hollywood se momentálně snaží pod vlnou ženských hlasů, které jsou čím dál tím častěji slyšet, natáčet snímky o silných ženách. Máme pro vás několik takových filmů na výběr, kde uvidíte různé ženy v různém věku, kterak zápasí se životem.

Svět podle Mallory

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže.

Svým osobitým kouzlem a nadhledem dokáže v Dougovi zažehnout jiskru a znovu objevit chuť do života. Pomůže Mallory nešťastnému páru opět najít ztracenou lásku? V roli Mallory zazářila hvězda ze série Twilight sága Kristen Stewart a na filmu se mimo režiséra Jake Scotta podílel i jeho otec Ridley Scott a strýc Tony Scott jako producenti.

PODÍVEJTE SE NA SVĚT PODLE MALLORY ONLINE TADY

Dámy v letech

Dvě stárnoucí sestry Ursula Widdington (Judi Dench) a Janet Widdington (Maggie Smith) z anglického Cornwallu roku 1936 najdou na blízké pláži po bouři zraněného mladíka, jehož se ujmou a u sebe doma se o něj starají.

Tím mladým mužem je polský houslista Andrea Marowski (Daniel Brühl), jenž utíká z vlasti do Ameriky před nacismem. Jenže vesničané jsou podezíraví vůči všem cizincům a jejich nepřátelství se ještě zvýší, když se Andrea zamiluje do ruské turistky Olgy Daniloffové (Natascha McElhone).

DÁMY V LETECH UVIDÍTE ONLINE TADY

Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. Hrají: Zuzana Stavná, Hana Vagnerová, Jana Stryková, Ondřej Sokol, Igor Orozovič, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý a další.

SLEDUJTE ČESKÝ FILM ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ ONLINE NA PRIMA LOVE

Lady Gaga: Tajný svět

Podívejte se, jak si současná světová superstar vydobyla svou slávu, a zjistěte, proč její jméno stále zaplavuje novinové titulky. Mezinárodní hvězda Lady Gaga ve své hudbě odráží své nejniternější pocity i zkušenosti.

Ve svých vystoupeních neustále posouvá hranice zábavy šílenými nápady, skandálními kostýmy a své fanoušky láskyplně nazývá „malými monstry". Tohle je její neuvěřitelný příběh doplněný o vzácné archivní záběry a rozhovory s jejími kolegy z branže.

DOKUMENT O LADY GAGA SI MŮŽETE PUSTIT ONLINE TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.