Seriály a filmy

14. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Poznáte domy z nejslavnějších filmů?

Dům s tajemstvím - upoutávka

Mezi čtyřmi zdmi se často odehrávaly ty největší lásky, ale i dobrodružství. Dům funguje ve filmu i jako něco, co vás donutí změnit celý život. Poznáte slavné domy z nejslavnějších zahraničních filmů?

V sobotu na Prima LOVE uvidíte Dům s tajemstvím

Americký thrillet Dům s tajemstvím vypráví o příběhu Julie, která získala po rozvodu od svého násilnického manžela dům, který pro ni za doby manželství budoval. V něm se však dějí divné věci a Julie má pocit, že ji kdosi sleduje na každém kroku... Manželství Julie a Sama dospělo k rozvodu a Julie si může oddechnout. Konečně se zbavila násilníka, který kontroloval každý její krok, který jí diktoval, jak má žít, jak se má chovat, a když byl nespokojen s jejím chováním, zamykal ji do šatny, kde měla Julie záchvaty klaustrofobie. Nyní je však po všem a ona se může konečně nadechnout a žít vlatní život podle svých představ. Při majetkovém vyrovnání Sam trvá na tom, aby si Julie ponechala dům, který pro ni budoval. Není ještě zcela dokončen, ale dá se v něm pohodlně bydlet.

Julie zprvu dům odmítá, ale nakonec souhlasí a na naléhání své kamarádky a právničky Allison se do domu nastěhuje. Vyzkouší si tam žít a pak se rozhodne, co s domem udělá. Sam se odstěhoval stovky kilometrů daleko a bude mít od něj klid. Dává výpověď v práci a hodlá chvíli jen malovat, než se rozhodne, co si se svým životem počne dál. Jednoho dne se náhodou seznamuje s řemeslníkem jménem Tyler, který jí nabízí, že práce v domě dokončí...

Sledujte Dům s tajemstvím v sobotu na Prima LOVE.

Poznáte domy z nejslavnějších filmů?

Harry, jdu do baráku!

Filmový fenomén z devadesátých let, který vyplodil nesmrtelnou dětskou hvězdu...Malého Kevina zkrátka rodiče zapomněli doma a odjeli na vánoční prázdniny. Jak se Kevin popasuje se zloději, kteří se do luxusního domu touží dostat?

Výměna domů

Když je váš milostný život v troskách, stačí jenom odjet. Dvě ženy si na Vánoce rozhodnou ujet všem splínům a to ještě netuší, že na druhém konci světa je čeká hezké překvapení.

Rodina, která si nebere servítky

Jejich humor je černočerný stejně jako jejich bydlení, oblečení a v neposlední řadě i duše. Přesto drží jako rodina při sobě a obdovují všechno temné v jejich životě.

Jack Nicholson v opuštěném hotelu

Jack Nicholson vezme džob snů pro budoucího spisovatele - má společně se svou rodinou hlídat velký opuštěný hotel. Snímek je natočený podle knihy hororového krále Stephena Kinga.

Dům, který majitelku okouzlil

Rozvedená spisovatelka jede na dovolenou do Itálie, když projíždí turistickým autobusem okolo toskánské vily, do které se zamiluje a rozhodne se žít v Itálii.

Stejná realita, ale jiný čas

Zatímco u Keenu Reveese je rok 2004, u Sandry Bullock je to rok 2006. A jediným místem, kde se ti dva potkávají jsou dopisy, které nechávají ve schránce u dost zajímavého domu.

Dopisy, které nikdy nedošly

Když se Ryan Gosling zamiluje staví domy a píše stovky dopisů ročně, aby svou lásku získal zpět.

Nůžky, které mění svět

Udělá vám jakýkoliv účes, ostřihá keře i psa, lásku po něm ale nechtějte...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.