Poznáváte toho nevinného kloučka? Vyrostl z něho Prima Divošák

Moderátor Divošek na Primě a herec Michal Kavalčík ve středu slaví své 43. narozeniny. Při té příležitosti vytáhl z archivu unikátní fotografie. Má na nich ptačí klec nebo své první džíny.

Poznali jste Michala Kavalčíka na úvodní fotografii?

„Na fotografii s ptačí klecí je mi asi 12 let, byl to dárek k narozeninám, dostal jsem od rodičů ptáčky zebřičky,“ prozradil Michal s tím, že byl nadšený a poctivě se o ně staral.

Druhý záběr Michala Kavalčíka je z ateliéru, kde stojí s pravou rukou v bok.

„Tenkrát jsem dostal moje první džíny z Tuzexu a všichni mi je záviděli. Asi za dvě měsíce jsem je ale totálně zničil, protože jsem ve škole prodřel kolena,“ směje se moderátor.

Dnes ale žádnou divokou párty neplánuje, do večera totiž pracuje.

„Dneska budu slavit na lodi se Zuzankou, kde moderuju jednu akci. Oslava bude teprve o víkendu, protože se v sobotu chystáme do Pardubic na festival dobrého jídla a potom pro mě Zuzanka připravila slavnostní večeři a překvapení,“ prozradil moderátor.

Už za měsíc ale bude opravdu pořádný důvod vše zapít. Právě se Zuzanou, svou přítelkyní a manažerkou čekají v polovině července první miminko. „V diáři mám zablokovaný týden volna, u porodu chci být přítomný. Naštěstí ani muzikál Trhák se v Divadle Broadway v červenci nezkouší, tak se snad trefíme do termínu,“ směje se Kavalčík.

A teď se můžete na Michala kouknout také v seriálu V.I.P. vraždy II, kde si v deváté epizodě střihl roli podezřelého moderátora v rádiu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.