Poznejte Emilii Richards a její milostné příběhy, které uvidíte na Prima LOVE

Oblíbená americká spisovatelka Emilie Richards ví nejlépe, co dnešní ženy chtějí a potřebují. Každá romance musí vycházet ze skutečnosti. Dobrá love story má zapojit nejen divácká srdce, ale i jejich mozky! Proto si získala příznivce u obou pohlaví. Její příběhy uvidíte na Prima LOVE od 6. 9. ve 20.00!

Čtvrteční večer na Prima LOVE zaznamená změnu. Od 6. 9. uvidí divačky během hlavního vysílacího času romantické příběhy od autorky Emilie Richards. Její romány se odehrávají v Austrálii nebo na Novém Zélandu a staly se předlohou nové série televizních filmů. Tohle není Rosamunde Pilcher! Na vaše televizní obrazovky právě přichází Emilie Richards.

Emilie Richards píše příběhy s hrdinkami, které se rozhodně nenechají životem vláčet. Věrně zachycuje atmosféru různorodých prostředí, kde se její příběhy odehrávají, a proto si získala příznivce nejen mezi ženami, ale i mezi muži. Její romány z Austrálie a Nového Zélandu se staly předlohou atraktivní nové série televizních filmů z překrásné krajiny.

Od 6. 9. se každý všední den ve 20.00 na Prima LOVE těšte na nové příběhy a krásné lokace!

Poznejte autorku romantických příběhů lépe:

Emilie Richards je autorkou více než 70 romantických nebo mysteriózních románů ze současnosti.

První román začala psát v roce 1983 po narození čtvrtého dítěte. Knihu dokončila, zatímco jí syn sedával na klíně.

Než se stala spisovatelkou, pracovala jako terapeutka v centru pro duševní zdraví a jako výchovná poradkyně.

Má tři syny a adoptovanou dceru původem z Indie.

Její manžel působil jako kazatel protestantského liberálního teologického učení známého jako unitářství. Nyní je v důchodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.