Seriály a filmy

11. listopadu 2018 22:00

Petra Kloidová

Poznejte hlavní hvězdy romantické série Naše farma v Irsku

Sledovali jste minulý týden televizní sérii plnou romantiky a nádherného irského venkova? Máme pro vás skvělou zprávu, Naše irská farma pokračuje na Prima LOVE dále. Můžete ji vidět každý pracovní den ve 20.00.

Minisérie, natočená v překrásné krajině na jižním pobřeží Irska, zve diváky do okouzlujícího světa místního venkova. Věhlasný německý chirurg dr. Martin Winter (Daniel Morgenroth), který tragicky ovdověl, se během návštěvy příbuzných seznamuje s půvabnou majitelkou ovčí farmy Erin O’Toole (Eva Habermann). Padnou si do oka a zamilovaný doktor se přestěhuje do Irska společně se svými dcerami. Tak začíná nová kapitola života s dobrosrdečnou ženou po jeho boku. Naše farma v Irsku je romantická minisérie plná zajímavých pacientů i nečekaných překvapení, které doktorovi připraví jeho tři temperamentní dcery. Rodina se musí vyrovnat s novým prostředím, počáteční nedůvěrou a nakonec i svatebním veselím.

Poznejte hvězdy televizní série Moje irská farma

Odvážného dr. Martina Wintera, jenž po smrti manželky vychovává svoje tři dcery úplně sám, hraje úspěšný televizní herec z Německa jménem Daniel Morgenroth. Herec se narodil v roce 1964 v Berlíně. Zahrál si v minisérii Naše farma v Irsku a ve filmech Loď snů – New York, Emilie Richards: Nový Zéland navždy, Hotel snů: Seychely nebo Afrika: Návrat ztracené lásky. Působí také na divadle.

Jeho hereckou kolegyní, kterou můžete v minisérii znát jako pohlednou Erin, je Eva Habermann. Německá herečka a moderátorka se narodila 16. ledna 1976 v Hamburku. Zahrála si v minisérii Naše farma v Irsku a v seriálech Lexx, Odvážní andělé, Údolí Divokých růží nebo Kobra 11. Objevila se v několik vyzývavých fotosériích v německých verzích časopisů MAX, Maxim a FHM. V roce 2003 se umístila na 17. příčce výběru 100 nejvíce sexy žen Německa podle časopisu FHM.

Sledujte Moje irská farma na Prima LOVE ve 20.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.