Poznejte seriálové postavy a herce turecké telenovely Krásná Fatmagul

Seriálová premiéra Krásné Fatmagul se blíží, první díl uvidíte již ve středu 19. 2. v 16.00 na Prima LOVE. Nešťastný osud krásné Fatmagul rozhodně není konečný, její životní cestu můžete sledovat každý den. Krásnou Fatmagul budete moci vidět i online zdarma v archivu iPrima.cz. Poznejte zásadní postavy turecké telenovely.

Hlavní hrdinka jednoho z nejúspěšnějších tureckých seriálů Krásná Fatmagul je zasnoubená a těší se na svatbu. Jenže pak dojde k tragédii. Tři opilí a zdrogovaní muži ji přepadnou a znásilní. Čtvrtý, jejich kamarád Kerim, tomu nedokáže zabránit. Ohavný útok zničí mladé Fatmagul celý život.

Její snoubenec Mustafa odvolá zásnuby a ona, aby zachránila čest rodiny, musí se vdát za Kerima. Nedobrovolní novomanželé čelí útokům rozzuřeného Mustafy a postupně mezi nimi vzniká nečekané pouto, které překvapí všechny, kteří mladé dívce někdy ukřivdili…

Poznejte herce a jejich postavy v tureckém seriálu Krásná Fatmagul

Fatmagul Ilgaz (hraje Beren Saat)

Krásná, i když trochu naivní vesnická dívka se stává obětí ohavného zločinu. Rozhodne se pomstít všem, kteří jí v životě ukřivdili.

Turecká herečka se narodila 26. února 1984 v Ankaře. Zahrála si v seriálech Krásná Fatmagul, Dar, Pomsta nebo Zakázaná láska. Během studií se zúčastnila herecké soutěže, díky které ji objevil režisér Tomris Giritlioğlu. Od té doby získala už několik hereckých cen. Od roku 2008 do roku 2014 byla nejlépe placenou herečkou v Turecku. Podpořila mnoho různých charitativních projektů. Jejím manželem je popový zpěvák Kenan Doğulu.

Kerim Ilgaz (hraje Engin Akyürek)

Kamarád tří násilníků, kteří napadnou a znásilní nebohou Fatmagul, má výčitky svědomí, že tomu nedokázal zabránit. Rozhodne se dívce pomoct.

Turecký herec Engin Akyürek se narodil 12. října 1981 v Ankaře. Zahrál si v seriálech Krásná Fatmagul, Ölene Kadar nebo Kral Kaybederse. První roli získal díky výhře v televizní talentové soutěži. Říká, že nevěří na štěstí ani náhodu, že je důležité mít talent. Tvrdí, že herectví neznamená jen obléknout si kostým a odříkat repliky.

Mustafa Nalçalı (hraje Fırat Çelik)

Snoubenec Fatmagul je její dávnou dětskou láskou. Ale když se dozvídá, že byla znásilněna, obrací se proti ní.

Turecko-německý herec Fırat Çelik se narodil 25. března 1981 v německém městě Ostfildern. Zahrál si v seriálech Krásná Fatmagul, 20 Dakika nebo Poyraz Karayel. Jeho rodiče emigrovali z Turecka do Německa. Když mu byly dva roky, rodina se přestěhovala zpátky do Turecka. Když mu bylo devět let, rodina se přestěhovala do Francie. V devatenácti letech začal pracovat jako model v reklamě. Po setkání s režisérem Thierrym Harcourtem se rozhodl stát hercem.

Selim Yaşaran (hraje Engin Öztürk)

Syn bohatého byznysmana, Erdoğanův bratranec a Vuralův kamarád, je jedním ze tří násilníků, kteří napadnou Fatmagul.

Turecký herec Engin Öztürk se narodil 28. září 1986 v městě Eskişehir. Zahrál si v seriálech Krásná Fatmagul, Velkolepé století, Ochránce nebo Diriliş: Ertuğrul. Jeho prarodiče pocházeli z tureckých menšin v Bulharsku a dnešním Řecku a do Turecka uprchli kvůli válce. Jeho otec sloužil v turecké armádě. Původně se rozhodl stejně jako on a vystudoval vojenskou akademii, ale kvůli nezpůsobilosti pro vojenskou službu přešel ke studiu herectví.

Sledujte Krásnou Fatmagul na Prima LOVE každý den od středy 19. 2. v 16.00, vždy dvě epizody denně! Seriál budete moci sledovat i online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.