Poznejte svět z blízka. Nový kanál Prima ZOOM startuje!

Prima ZOOM je první neplacený dokumentární kanál v ČR, který divákům přinese špičkové dokumentární filmy z těch divácky vůbec nejatraktivnějších oblastí. Vesmír, příroda, ale například i dějiny civilizace, historie válek nebo největších světových katastrof.

Prima ZOOM pokryje zájmy všech věkových skupin a stane se programem pro celou rodinu, který nabídne malým i velkým nejen zajímavé informace, ale zároveň i fascinující zábavu.

Podívejte se na nový interaktivní portál www.prima-zoom.cz!

Petr Vladyka, programový ředitel FTV Prima, k tomu říká: „Přinášíme další televizní tsunami, která nabídne nádhernou podívanou, bohaté informace a neotřelou zábavu. Diváci se mají na co těšit – opravdu bude na co se dívat.“ ZOOM je pro ty, co chtějí vědět víc - jak v televizi, tak online.

Co na ZOOMu uvidíte?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.

Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy Sedm bloků - sedm zájmových okruhů:

• Největší katastrofy• Po stopách historie• Fascinující příroda• Zaostřeno na války• Úžasné oceány• Zázraky říše zvířat• Tajemství Země a vesmíru (včetně oblíbeného tématu Dinosauři)

Také denní struktura vysílání od 8.00 ráno až do 02.00 v noci bude členěna do různých tříhodinových tematických bloků: 8–11 h, 11–14 h, 14–17 h atd. Pro diváky bude velkou výhodou, že svá oblíbená témata najdou v premiéře vždy ve stejný den v týdnu.

A pokud jim vysněný dokument uteče nebo je okouzlí, budou mít zároveň šanci ho zhlédnout v rámci dalších 5 repríz (ve dvou večerních a třech denních časech). K většině dokumentů se podařilo získat i vysílací práva pro internet - po nějaké době je tedy najdete také na webových stránkách prima-zoom.cz

Jak ZOOM naladit:

DVB-T signál Prima ZOOM je šířen na digitálním multiplexu 3. Další možností bude sledovat PRIMA ZOOM prostřednictvím kabelových sítí nebo IPTV operátorů. Satelitní příjem bude možné naladit na ASTRA 3B.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.