Seriály a filmy

28. května 2018 19:01

Pravá blondýnka se předvedla v plavkách. Tipli byste jí čtyřicítku?

Hollywoodská blonďatá kráska Reese Witherspoon (42) si vyrazila s rodinou do Mexika. Tam se samozřejmě nestyděla jít do plavek a udělala dobře. Fanoušci zůstali její postavou nadšeni a mamince 18leté Avy skládali jeden kompliment za druhým.

I když má herečka pouhých 156 centimetrů do výšky, svými křivkami může snadno konkurovat o generaci mladším modelkám. Její dcery Avy Phillipe se nejednou ptají, zda je Reese její starší sestra. Krom 18leté krásky, která mamince z oka vypadla, má Reese ještě s exmanželem Ryanem Phillipem syna, 14letého Deacona. Třetí dítko, pětiletého Tennesseeho má kráska od Jima Totha.

Reese se řadí mezi herečky, které dokáží potenciál svého vzhledu úspěšně kombinovat s humorem. Bývá proto často přirovnávána k Meg Ryan a po svých komických výstupech by se mohla přiblížit i stylu, jakým se vyznačovala třeba matka známé herečky Kate Hudson, Goldie Hawn. Řada režisérů si uměla s nevinným, však atypickým obličejem pohrát a tohoto rysu využila. Čtrnáctiletá Reese Witherspoon si hraním ze začátku přivydělávala ‚‚na zmrzlinu‘‘ a postupem času si začínala uvědomovat, že film by ji mohl živit i celý život.

V současnosti se Reese v komediích příliš neobjevuje, táhne ji to k serióznějším rolím. Momentálně natáčí druhou řadu úspěšného seriálu ‚‚Sedmilhářky‘‘, kde se objeví po boku kolegyně Nicole Kidman či nově příchozí Meryl Streep.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.