Seriály a filmy

10. července 2017 13:57

Petra Kloidová

Prázdniny: Když se tatínkovi rozsvítí!

Prázdniny (3) - Lily visí na stromě

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze středečního dílu Prázdnin, který uvidíte na Primě už tuto středu ve 20.15. Jak se zachová Zdeno, který se doslechne, že jeho nevlastní dcera je v nebezpečí?

Nezkušený tatínek Zdeno je v pohodě do doby, dokud neuslyší, že jeho Lily, kterou vyženil se sexy doktorkou, je v nebezpečí. Lily lezla s dětmi na stromy, ale slézt ze stromu už nedokáže. Zdenovi trvá pár sekund, než mu dojde, že visící Lily je jeho problém.

A další problém je na světě. Děti zapomněli, kde Lily vlastně ze stromu visí...

Co dalšího uvidíte na Primě v Prázdninách?

Poté, co se po náročné noci muži vzbudí, nemají z dětského nadšení ale velkou radost. Zejména Jano, který zavelí, že mu děti musí na dvě hodiny zmizet z očí. Děti poslechnou a jdou do lesa, kde Lily poprvé vyleze na strom, slézt z něj ale nedokáže. Uvidíte už ve středu 12. 7. ve 20.15 na Primě ve třetí epizodě seriálu Prázdniny.

Poté, co Lily zůstane zaklíněná na stromě, běží ostatní děti pro žebřík, ztratí ale orientaci a tak nezbývá než dojít na chalupu a jít Lily vysvobodit společně s otci. Přes všechno se rodinná výprava ještě před polednem nakonec vypraví na túru k vyhlídce, kterou naplánoval „pan učitel“. I přes protesty některých jdou všichni společně. Za vedoucího výpravy se nominuje Jano.

Sledujte premiérový seriál Prázdniny na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.