Seriály a filmy

21. dubna 2018 08:27

Představitel Jamese Bonda bude mít dalšího potomka! Pro tentokrát mu porodí dítko Rachel Weisz

Britská herečka Rachel Weisz (48) a její muž Daniel Craig (50) budou rodiči! Dvojici se narodí jejich první společný potomek. Radostnou zprávu oficiálně zveřejnila sama herečka. Daniela čeká poslední účast v roli Jamese Bonda, poté se již bude plně oddávat rodině.

Daniel i Rachel moc dobře vědí, do čeho se pouští. Oba již děti z předchozích manželství mají. Craig vychoval dceru a slavnou herečku Ellu, kterou mu porodila bývalá žena Fiona Loudon. Rachel se zas může pochlubit úspěšným synem Henrym Aronofskym, který se chce vydat po stopách svého tatínka, režiséra Darrena Aronofského, se kterým se Rachel dokonce měla brát.

Rachel Weisz a Daniel Craig jsou manželé od léta 2011, kdy uspořádali tajnou svatbu v New Yorku. K obřadu došlo po pouhých šesti měsících jejich vztahu, který započal na natáčení filmu ‚‚Dům snů‘‘. Na svatbě byli pouze čtyři hosté včetně jejich dvou dětí z předchozích manželství.

V současné době se Craigovi daří nejen v soukromí, ale i v osobním životě. Jeho role Jamese Bonda ho proslavila po celém světě. Film ‚‚Casino Royale‘‘ se natáčel v Praze a představitel hlavního hrdiny vyvolal obavy filmových fanoušků, kterých tato série nemá málo. Podle štábu si Craig - který v roli agenta jejího veličenstva vystřídal Seana Conneryho, George Lazembyho, Rogera Moorea, Timothyho Daltona a Piercea Brosnana - počínal už od začátku opravdu skvěle. Každopádně, jak se zdá, má Daniel Craig o budoucnost a slávu do konce života postaráno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.