Představitelka Jane Rizzoli: Rozvod, konec Rizzoli & Isles a jiná zemětřesení jejího života

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (15) - upoutávka

Rizzoli & Isles můžete sledovat na Prima LOVE každý čtvrtek. Hvězda seriálu Angie Harmon má za sebou pár let, která byla turbulentní, protože nejen my prožíváme dramata v našich životech.

Rizzoli & Isles uvidíte na Prima LOVE už tento čtvrtek. Na co se můžete těšit?

Rizzoli & Isles budou mít zase plné ruce práce. Vraždy (naštěstí?) nikdy neustávají, a tak kvůli nim ani tyto nejlepší kamarádky skoro nespí. Smrt majitele firmy vyrábějící ekologické oblečení přivede vyšetřovatele na stopu nelegálního obchodu s novou halucinogenní látkou...

Více uvidíte v Rizzoli & Isles ve čtvrtek večer na Prima LOVE ve 20.15!

Krásnou brunetku Angie Harmon, která léta hrála agentku Jane Rizzoli, už nejspíš znáte. Provázíme vás jejím životem už nějakou tu dobu, a tak jsme se rozhodli shrnout zásadní momenty jejího života. Buďte společně s námi v obraze a sledujte vaše oblíbené herece a herečky ze seriálů. Tentokrát se podíváme na krásnou Angie Harmon z Rizzoli & Isles.

Angie Harmon se rozvedla po několikaletém manželství s exhokejistou NHL.

Co za jejich rozvod mohlo? Dost nepříjemná situace, do které se Angie Harmon jako matka dostala. Musela se rozhodnout mezi rodinou a prací. A jak to dopadlo, vidíte sami.

VÍCE SE O ROZVODU PŘEDSTAVITELKY JANE RIZZIOLI DOZVÍTE TADY

[[nid:3940101]]

O krutém světě modelingu

Ve dvanácti jsem vypadala na osmnáct, prozrazuje Angie Harmon o svém dětství a zároveň popisuje jednu z nejhorších nočních můr rodičů dcer. Angie se poměrně brzy vydala do světa modelingu v divokých devadesátých letech, kde byl kokain v podstatě denodenním chlebem modelek. Jak to dopadlo s Angie Harmon?

POZNÁTE PŘEDSTAVITELKU RIZZOLI & ISLES? PODÍVEJTE SE NA PRIMA LOVE

Konec seriálu Rizzoli & Isles

Všechno hezké musí jednou i skončit. To platí o natáčení krimi Rizzoli & Isles. Seriál skončil v roce 2016 a rozhodně to ani pro jednu hvězdu seriálu nebylo jednoduché. Angie Harmon se podělila se svými fanoušky dokonce i o slzy a loučení všech herců na place. Jak to tedy vypadá, když seriál končí?

KDYŽ SERIÁL RIZZOLI & ISLES KONČÍ, TEČOU POTOKY SLZ.

Život po seriálu Rizzoli & Isles

Jak vypadá život rok po natáčení seriálu Rizzoli & Isles? Zatímco její herecká kolegyně přesunula své herecké ambice do seriálu Shameless, Angie Harmon si dává oddych a dekoruje svůj nový dům, kde žije se svými třemi dcerami.

JAK SI ANGIE HARMON PO ROZVODU ZAŘIZUJE NOVÝ DŮM? NEBOJÍ SE BAREV!

Sdílejte článek